Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЮНЕСКО стурбована відсівом учнів початкової школи

Більше 32 мільйонів учнів початкової школи в світі не змогли перейти в наступний клас в 2010 році. Близько 31 мільйона молодших школярів припинили навчання без навичок читання і письма.

Згідно з останньою доповіддю ЮНЕСКО з освіти, сьогодні велика кількість дітей залишається на другий рік навчання або покидає школу до закінчення початкової, в кращому випадку, молодшої середньої освіти. Експерти закликають терміново взятися за вирішення цієї гострої проблеми.

У доповіді під назвою «Втрачені можливості: вплив другорічництва і раннього припинення навчання» представлена ​​статистична інформація.

У найбільшому масштабі проблема незавершеної початкової освіти характерна для школярів трьох регіонів. Зокрема, в країнах Африки на південь від Сахари 42% школярів припиняють навчання в ранньому віці. Причому 1 учень з 6 залишає школу, не закінчивши двох початкових класів. У Південно-Західній Азії 33% всіх зареєстрованих учнів припиняють навчання, не досягнувши випускного класу початкової школи. У Латинській Америці та країнах Карибського басейну 17% дітей припиняють навчання, не закінчивши початкової школи.

У таких країнах, як Бурунді і Того, практично кожна дитина, що вперше сіла за шкільну парту, ризикує залишитися в першому класі на другий або навіть третій рік. Автори доповіді вважають, що кожен рік, який дитина проводить в навчальному закладі, не залишаючись на другий рік, може сприяти збільшенню його очікуваних доходів на 10%.


Джерело: Центр новостей ООН 28 листопада 2012


Тегиправа дітей,   ЮНЕСКО,   початкова освіта

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.