Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЮНІСЕФ та ЄС розпочинають інноваційну програму UPSHIFT для соціально вразливої молоді у Харкові

9 серпня Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Європейського Союзу представив у Харкові проект UPSHIFT Україна, що спрямований на розвиток професійних навичок підлітків та молоді. Проект має покращити перспективи працевлаштування соціально вразливої молоді, яка постраждала від конфлікту на сході України, та допомогти проектам соціального підприємництва вирішити соціальні та екологічні проблеми у їхніх громадах.

В Україні реалізація програми UPSHIFT розпочнеться із Харкова, де проект триватиме рік із можливим продовженням та поширенням на інші регіони. Проект UPSHIFT Україна реалізовує Фонд «Професійний розвиток Харкова» в межах програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

«Конфлікт, що триває на сході України, відчутно впливає на життя та можливості молоді. Наша співпраця з ЮНІСЕФ має на меті пом’якшити наслідки конфлікту та відкрити молоді якомога більше шляхів для реалізації їхнього бачення нового майбутнього східної України. Ми раді підтримати UPSHIFT в Україні та віримо, що Харків може стати одним із осередків молодіжних інноваційних проектів в Україні», − зазначив Томас Фреллесен, заступник голови Представництва ЄС в Україні.

Коментуючи запуск проекту UPSHIFT у Харкові, Джованна Барберіс, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні, відзначила: «Нині українська молодь стикається з багатьма проблемами. Критично важливо дати підліткам та молоді можливості, які допоможуть їм стати агентами соціально важливих змін. UPSHIFT довів свою ефективність у різних країнах. Ми щиро віримо, що в Україні він дасть старт проектам, які сповна розкриють потенціал молодих людей».

Програма UPSHIFT поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Це дає молоді навички та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їх громади отримують переваги від рішень, які пропонує молодь.

Проект передбачає кілька етапів. Цього тижня Харків відвідали міжнародні експерти UPSHIFT, щоб поділитися досвідом із місцевими тренерами про те, як вчити молодь основам соціального підприємництва. Тепер місцеві тренери стануть наставниками для молодіжних команд, чиї проекти будуть відібрані незалежним журі. Кожна команда отримає грант на суму до 60 000 грн. Перед втіленням у життя проекти пройдуть тримісячний «бізнес-інкубатор», де визнані фахівці допоможуть учасникам вдосконалити напрацювання та випробувати життєздатність своїх ідей.

Детальну інформацію про вимоги та процес подачі дивіться за посиланням: http://bit.ly/UPShiftUA_Apply. Прийом заявок на участь у першому раунді програмі UPSHIFT Україна розпочинається 9 серпня і триватиме до 2 вересня 2018 року.

Довідкова інформація:

Соціальне підприємництво поєднує комерційну діяльність із вирішенням важливих соціальних проблем. Хоча соціальні підприємці отримують прибуток, головний фокус їхньої діяльності спрямовано на здійснення соціальних чи екологічних змін.

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» – це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2013 року спрямована на підвищення рівня спроможності та матеріального добробуту громадян України шляхом сприяння працевлаштуванню та самозайнятості.

За додатковою інформацією звертайтеся до Ірини Петрушенко (Фонд «Професійний розвиток Харкова»), irinapelipko@gmail.сom або за телефоном +38 097 93 88 772


Джерело: Громадський простір 10 серпня 2018


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   захист прав дитини,   соціально вразлива молодь

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".