Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЮНІСЕФ: Діти дедалі частіше стають мішенями в зонах конфлікту

Діти дедалі частіше стають жертвами насильства у зонах конфлікту по всьому світі. Про це заявив директор програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з допомоги у надзвичайних ситуаціях Мануель Фонтейн у четвер, 28 грудня.

Дітей використовують як живий щит, калічать, убивають або примушують брати участь у бойових діях. "Ми не повинні бути глухими. Така жорстокість не повинна ставати новою нормою", - цитує Фонтайна інформагенція dpa.

Також частими є випадки примусової праці дітей та примушування неповнолітніх до шлюбу. Зокрема, такі дії спостерігаються в Іраку, Сирії, Ємені, Нігерії, Південному Судані та М'янмі. Багато мільйонів дітей страждають від голоду, хвороб і травм через конфлікти, що тривають по всьому світу. Лише в одному Афганістані за перші дев'ять місяців 2017 року загинули майже 700 дітей. У Нігерії та Камеруні терористичне угруповання "Боко Харам" примусило 135 дітей стати терористами-смертниками. Після тисячі днів війни у Ємені загинули або дістали поранення щонайменше 5000 дітей. Загалом у світі близько 11 мільйонів дітей потребують допомоги.

 


Джерело: dw.com 28 грудня 2017


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.