Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Японці облаштували дитсадок на радіоактивній території

Фотографії незвичайних японських ясел-садків від проектної фірми HIBINOSEKKEI сколихнули соціальні мережі.

Про них розповів користувач Facebook Саєнко Ігор, виклавши відповідні світлини.

"Цей проект запустили, як сприяння в справі реконструкції будівлі ясел, що зруйновав Великий Східний землетрус Японії 11 березня 2011. Діти були змушені жити в збірних будинках UNICEF від дитячого фонду ООН, який надав підтримку жертвам землетрусу. В рамках цих субсидій об'єкт був відновлений", - ідеться в повідомленні.

Ділянка будівництва розташована в місті Iwaki, в південно-східній частині префектури Fukushima майже в 30 кілометрах від атомної станції Fukushima Daiichi, на якій стався вибух, у зоні з регульованим доступом.

Цей район постраждав від землетрусу і є найближчим до входу в нормативну зону АЕС. Він також дав притулок більш ніж 30 тисячам осіб, переселеним з постраждалих міст, селищ і сіл. Це збільшило населення регіону на 10% .

Діти не можуть гратися на вулиці, оскільки рівень радіації досі тримається на високому рівні. Через зменшення фізичної активності і вправ зростає дитяче ожиріння.

Рівень радіації зовні і неможливість грати на повітрі підсилює психічний стрес, з наслідками якого стикається все більше батьків і вихователів.

"Ми хотіли вирішити ці проблеми, створивши таке середовище, щоб діти змогли грати повноцінно в приміщенні, так само як і на вулиці. А вихователі були в змозі легко спостерігати за ними", - розповідають проектувальники.

Архітектори розробили довгий і широкий коридор, де можна бігати щодуху. В ньому встановили пісочницю і басейн, де можна гратися, не турбуючись про дозу опромінення.

Тож вихователі спостерігають за щасливими дітьми, які бігають взад-вперед, і це також допомагає вирішити проблеми відсутності фізичних навантажень і стресу.
 


Джерело: znaj.ua 08 червня 2015


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   Японія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.