Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як зробити дитину щасливою: 15 корисних порад

Бачити сяюче обличчя дитини хоче кожен люблячий батько. В силу постійної зайнятості на роботі і домашніми справами, не завжди виходить приділити належну увагу дитині. Адже саме участь батьків у їх житті і робить дітей щасливими, а не незліченні іграшки, дорогі гаджети і всілякі цукерки, нагадує 1News.

Вашій увазі 15 простих порад, як зробити свою дитину щасливою, не витративши на це жодної копійки.

 1. Частіше говоріть своїй дитині, що любите її і сумуєте, коли її немає поруч.
 2. Прогуляйтеся з дитиною. Тільки не так, як зазвичай, коли ви йдете у справах або по дорозі кудись, а саме на повноцінну прогулянку і саме з дитиною.
 3. Таємно покладіть милу записку в шкільний рюкзак дитини або у нього на столі в кімнаті.
 4. Пограйте разом з дитиною в комп’ютерні або відеогри.
 5. Дайте дитині самостійно вирішити свою проблему. Нехай він сам розбереться з іншою дитиною в пісочниці і відстоїть свої права.
 6. Не розпитуйте дитину про те, як пройшов її день, якщо він не в дусі. Краще відволічіть його розповідями про плани на вихідних або розкажіть якусь свою історію з життя. А його розповідь ви завжди встигнете почути за вечерею.
 7. Створіть власну традицію: млинці по середах і суботах, прогулянка після обіду і танці після вечері.
 8. Запитайте свою дитину, чому б вона хотіла вас навчити і дозвольте їй це зробити.
 9. Дозвольте ходити дитині в чому вона хоче. Дозвольте вдягнутись своїй дочці для походу по магазинах, а синові – на прогулянку з друзями. І так цілий тиждень.
 10. Роздрукуйте фотографії, щоб дитина могла в будь-який момент взяти альбом і погортати. Сідайте розглядати його разом, обговорюючи кожну фотографію.
 11. Не квапте дитину, коли кудись йдете. Якщо ви знаєте, що вам потрібно бути десь в певний час, то постарайтеся збиратися заздалегідь. Зрозумійте, коли ви поспішаєте, то дитина часто починає не встигати тільки через те, що нервує.
 12. Влаштуйте дискотеку в перерві між виконанням домашнього завдання. Якщо дитина втомилася і довго засиділась за уроками, запропонуйте їй відволіктися трохи і розім’ятися, влаштувавши дискотеку і танцюючи разом з ним.
 13. Придумайте таємне сімейне рукостискання або вітання.
 14. Покажіть дитині свої старі листи, фотографії або зошити, коли ви були в її віці і розкажіть, чим ви тоді займалися.
 15. Частіше говоріть дитині дякую за ніби як звичайні, але важливі речі – за виконане домашнє завдання без нагадувань, за те, що допоміг вам донести стілець з кімнати, за те, що прибрав за котом.

Джерело: 1news.com.ua 22 сiчня 2020


Тегиправа дитини,   психологія,   виховання,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".