Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як зробити дитину щасливою: 15 корисних порад

Бачити сяюче обличчя дитини хоче кожен люблячий батько. В силу постійної зайнятості на роботі і домашніми справами, не завжди виходить приділити належну увагу дитині. Адже саме участь батьків у їх житті і робить дітей щасливими, а не незліченні іграшки, дорогі гаджети і всілякі цукерки, нагадує 1News.

Вашій увазі 15 простих порад, як зробити свою дитину щасливою, не витративши на це жодної копійки.

  1. Частіше говоріть своїй дитині, що любите її і сумуєте, коли її немає поруч.
  2. Прогуляйтеся з дитиною. Тільки не так, як зазвичай, коли ви йдете у справах або по дорозі кудись, а саме на повноцінну прогулянку і саме з дитиною.
  3. Таємно покладіть милу записку в шкільний рюкзак дитини або у нього на столі в кімнаті.
  4. Пограйте разом з дитиною в комп’ютерні або відеогри.
  5. Дайте дитині самостійно вирішити свою проблему. Нехай він сам розбереться з іншою дитиною в пісочниці і відстоїть свої права.
  6. Не розпитуйте дитину про те, як пройшов її день, якщо він не в дусі. Краще відволічіть його розповідями про плани на вихідних або розкажіть якусь свою історію з життя. А його розповідь ви завжди встигнете почути за вечерею.
  7. Створіть власну традицію: млинці по середах і суботах, прогулянка після обіду і танці після вечері.
  8. Запитайте свою дитину, чому б вона хотіла вас навчити і дозвольте їй це зробити.
  9. Дозвольте ходити дитині в чому вона хоче. Дозвольте вдягнутись своїй дочці для походу по магазинах, а синові – на прогулянку з друзями. І так цілий тиждень.
  10. Роздрукуйте фотографії, щоб дитина могла в будь-який момент взяти альбом і погортати. Сідайте розглядати його разом, обговорюючи кожну фотографію.
  11. Не квапте дитину, коли кудись йдете. Якщо ви знаєте, що вам потрібно бути десь в певний час, то постарайтеся збиратися заздалегідь. Зрозумійте, коли ви поспішаєте, то дитина часто починає не встигати тільки через те, що нервує.
  12. Влаштуйте дискотеку в перерві між виконанням домашнього завдання. Якщо дитина втомилася і довго засиділась за уроками, запропонуйте їй відволіктися трохи і розім’ятися, влаштувавши дискотеку і танцюючи разом з ним.
  13. Придумайте таємне сімейне рукостискання або вітання.
  14. Покажіть дитині свої старі листи, фотографії або зошити, коли ви були в її віці і розкажіть, чим ви тоді займалися.
  15. Частіше говоріть дитині дякую за ніби як звичайні, але важливі речі – за виконане домашнє завдання без нагадувань, за те, що допоміг вам донести стілець з кімнати, за те, що прибрав за котом.

Джерело: 1news.com.ua 22 сiчня 2020


Тегиправа дитини,   психологія,   виховання,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".