Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Які зміни чекають учнів початкових класів в Україні

Екс-очільниця Міністерства освіти і науки України Лілія Гриневич розповіла, як змінилися стандарти оцінювання для випускників другого класу. Які зміни ще очікують молодшу школу – читайте далі.

У першокласників, які навчались за новою програмою, значно більше мотивації та захоплення навчальним процесом. Це означає, що нова школа в Україні запрацювала та залишиться надалі.

Що зміниться для учнів другого класу

До старих стандартів, таких як вміння рахувати чи множити, нова школа додала:

навички спілкування;
вміння працювати у команді;
вміння вирішувати конфлікти;
вміння доводити справу до кінця.
Для таких результатів потрібні інші методики навчання, тому деякі вчителі вже пройшли підвищення кваліфікації. Їм буде надана підтримка у вигляді супервізора, який буде наглядати за їх роботою.

На які зміни варто очікувати третім та четвертим класам
В Україні є 100 експериментальних шкіл і зараз вони пілотують нові стандарти у третьому класі. Дітям та вчителям цієї школи значно складніше, тому що вони не мають підручників і їм щотижня надсилаються нові матеріали. Проте вчителі пілотних шкіл кажуть, що діти цих класів досягають кращих результатів, ніж їх ровесники, які навчаються за старим зразком.

Перший – другий клас – це є перший цикл початкової школи. В другому класі, переважно, немає домашніх завдань. Якщо є, то дослідницькі чи проєктні. Ми рекомендуємо давати домашні завдання з 3 чи 4 класу. Головне, щоб вони були дозовані,
– зауважила Лілія Гриневич.

Також вона розповіла, що якщо дітям дають забагато читати, то втрачається інтерес, внаслідок чого школярі мають гірші результати.


Джерело: 24 канал 06 вересня 2019


Тегиправа дитини,   початкова освіта,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок