Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як захиститись від кібербулінгу: інструкція для дітей

На запитання «Що зараз більш поширене – звичайний булінг офлайн чи кібербулінг в мережі?» фахівці відповідають, звичайно, кибербулінг! Бо саме в мережі можна анонімно ображати інших, знущатись і не нести за це покарання. Тому таке насильство в інтернеті поширене і це вимагає чіткого розуміння як з ним боротися!

 
Насправді дуже прості правила можуть позбавити від онлайн-агресорів, головне знати їх і дотримуватись: не терпіти нападки, блокувати агресора, робити скріншоти і скаржитись на нападника усіма можливими способами.
 
Наша сьогоднішня інфографіка допоможе дітям запам`ятати правила боротьби з кібербулінгом. І для дорослих ці правила теж будуть корисними. Бо булять в мережі людей усякого віку.
 
Нагадаємо, що булінг – це агресивна і неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини. Одна з основних ознак булінгу -  постійний і систематичний фізичний і психологічний вплив.
 
Інформкампанія проводиться у межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ», що профінансований ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.

Джерело: Жіночий консорціум України 12 вересня 2024


Тегидіти,   Діти,   кібербулінг,   інструкція

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".