Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як у Snapchat: підлітки усього світу божеволіють від нового тренду

Колись пластичні хірурги виконували різні дивні прохання відтворити різні частини тіла голлівудських знаменитостей: зробити губи, як у Анджеліни Джолі, ніс як у Бреда Пітта або груди як у Сальми Хайєк. У той же час сьогоднішні підлітки хочуть зовсім іншого...

Так, вони звикли бачити себе через фільтри Istagram і Snapchat і обробники фото в різних додатках, тому хочуть виглядати так само в реальному житті.

Щоб пояснити тривожну тенденцію експерти навіть придумали термін «Snapchat dysmorphia» (за назвою популярної фотообмінної мережі Snapchat). Відзначається, що програми типу Facetune змінюють сприйняття краси людьми в усьому світі: пара маніпуляцій у додатку може згладити шкіру, зуби змусить виглядати біліше, а очі і губи — більше. Ці фільтри стали нормою для багатьох підлітків і дорослих людей, а тепер їх хочуть втілити і в житті.

Таке бажання може призвести до реальних проблем. Підлітки сходять з розуму з приводу, наприклад, розміру їх носа тільки через те, що в деяких програмах він виглядає менше. Вони стають більш критичні до своєї зовнішності і зовнішності інших — особливо, коли стикаються з цими іншими в реальному житті.

Доходить навіть до дивних прохань. Деякі користувачі хочуть в реальному житті виглядати як після застосування фільтру «метелика» або «квіткової корони». Також вони скаржаться на асиметрію обличчя, як стверджують хірурги, хоча для людей це цілком природньо.

При цьому Snapchat не робить асиметричні особи більш симетричними, він зменшує кількість зморшок і плям, згладжуючи і висвітлюючи шкіру, тим самим зменшуючи прояви асиметрії. І тепер, надивившись у «криве дзеркало» додатків, все більше юних користувачів соцмережі хочуть бути схожими на ідеалізовану версію себе.

 


Джерело: znaj.ua 08 серпня 2018


Тегипідлітки,   права дитини,   психологія,   мода,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми