Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Які іграшки Путін забере у російських дітей

Санкції, введені проти Заходу, які начебто мали не вплинути на пересічних росіян, можуть позбавити улюблених іграшок і російських дітлахів

Проаналізувавши рейтинги найпопулярніших іграшок в Росії, журналісти Еспресо.TV побачили, що найбільшим попитом у росіян користуються виключно зарубіжні іграшки. Lego, My Little Pony, MONSTER HIGH, Barbie, Fisher Price увійшли до п’ятірки найулюбленіших іграшок малечі з Росії.

Щоправда, незабаром малюки можуть втратити можливість гратися зі своїми улюбленими іграшками. Так, питання про заборону Барбі дуже скоро винесуть на розгляд на засіданні робочої групи президентської ради, і тоді ці популярні ляльки стануть першим "зникаючим" видом дитячих забавок в Росії.

Журналісти Еспресо.TV пропонують перелік тих улюблених іграшок, якими, цілком вірогідно, вже зовсім скоро не зможуть бавитися російські діти:

«LEGO»

Згідно з дослідженням, проведеним аналітиками розділу «Новини пошукової системи Яндекс», найбільш популярними серед росіян брендами іграшок в Інтернеті є конструктори «LEGO». Це серія різнокольорових конструкторів, які випускає група компаній LEGO Group, головна база якої знаходиться в Данії.

«LEGO» на ринку вже понад 80 років – з 1932. У 2014 компанія LEGO Group стала світовим лідером з виробництва іграшок, обігнавши американських виробників Mattel і Hasbro.

Наразі колекція конструкторів «Lego» нараховує понад 20 різноманітних серій.

Сервіс «Підбір слів» (wordstat.yandex.ru) для визначення згадувань за місяць показав, що росіяни за червень близько 400 тис. разів вводили «LEGO» у своєму запиті на Яндексі. А через санкції Путіна російські діти зможуть втратити можливість бавитися цим конструктором.

«My Little Pony»

Це лінія пластикових ляльок поні, що були розроблені Бонні Захерле, Чарльзом Мюнхінгером і Стівом Д'Аґуанно (США). Вони випускаються з 1983 року. Дизайн іграшок переглядався щонайменше чотири рази з урахуванням актуальних вимог ринку.

Окрім власне ляльок, до перших трьох поколінь належать кілька мультсеріалів 80–90-х років, а також короткометражних і повнометражних анімаційних direct-to-video фільмів. Ці медіаадаптації створювались уже до існуючих ліній іграшок та слугували рекламою для них.

Однак нинішньої популярності іграшкам «My Little Pony» надав телевізійний мультсеріал «My Little Pony: Friendship is Magic» / «Мій маленький поні: Дружба - це магія».

У Росії ці американські іграшки посідають друге місце за популярністю. Мультсеріал «Дружба - це диво» є найбільш рейтинговим шоу телеканалу Hub Network, на якому він виходить в США. Середня кількість переглядів за місяць зросла із 1,4 до 4 мільйонів за прем'єрну трансляцію першого сезону та подвоїлася до початку другого.

«Monster High» («Монстер Хай»)

Ляльки «Monster High» входять до трійки найпопулярніших іграшок в Росії.

Це американська серія фешн-ляльок, створена Гарретом Сендером, ілюстрації Келлі Райлі. Офіційний реліз відбувся в липні 2010 року. Персонажі цієї серії навіяні фільмами жахів і класичними історіями про чудовиськ, що виокремлює Monster High з-поміж інших фешн-ляльок.

Бренд належить компанії Mattel, яка володіє іншим відомим брендом ляльок, Барбі. Персонажі серії пов’язані з дітьми загальновідомих монстрів: дочки та сини (або племінники) Дракули, Чудовиська Франкенштейна, Перевертня, Мумії, Примари Опери, Банші, Медузи Горгони, Зомбі тощо.

Зріст ляльок - 25,5 см (дівчата) та 27,94 см (хлопці). Тулуб виготовлений з АБС-пластику та оснащений 11 шарнірами, голови ляльок — з м’якого поліхлорвінілу (ПХВ). Персонажі мають унікальний відтінок шкіри і скульптуру обличчя.

Про «Monster High» створено серію книг, автором яких є канадська письменниця Лізі Гаррісон.

«Barbie»

Барбі в Росії посідає четверте місце за популярністю.

Американська лялька Барбі була вперше випущена в продаж у 1959. Її створила Рут Хендлер, дружина засновника фірми Mattel, Еліота Хендлера.

Барбі одна з найстарших ляльок, які володіють модельною зовнішністю. У Барбі практично ідеальна фігура, довгі ноги, тонка талія і руки, довге золотаве волосся.

У Барбі – великий гардероб речей, вона має свій будинок і багато інших предметів і аксесуарів побуту. Творці не полінувалися і побудували для Барбі цілий будинок, який обставили крихітними меблями та іншими речами.

У Барбі є подружки. Всі вони також створені зі звичайної пластмаси, а волосся - з тонких волокон синтетичних речовин.

У 1961 році для Барбі випустили бойфренда Кена.

«Fisher Price»

Найрізноманітніші іграшки від брязкальців, музичних горщиків до ляльок та машинок виробляє ця американська компанія.

«Fisher Price» працює на ринку з 1930 року, назву фірма отримала від прізвищ засновників.

Основними принципами іграшок «Fisher Price» є оригінальність та міцна конструкція.

З 1993 року «Fisher Price» стала власністю вже відомих Mattel.

Наразі «Fisher Price» є одним зі світових лідерів в індустрії іграшок, однак, походження цих цікавих для дітей речей може унеможливити їхнє поширення в Росії.

«Littlest Pet Shop»

«Littlest Pet Shop» - це лінія іграшок для дівчаток американської компанії іграшок Hasbro, що займаються також виробництвом «My Little Pony».

У продажу «Littlest Pet Shop» - з 1992 року. «Найменший зоомагазин» - це серія маленьких іграшок-тваринок: цуценят, кошенят, черепах і хом'яків. Вони також продають й інші види іграшок-тварин, зокрема, коней, пінгвінів і навіть скунсів.

Компанія зробила понад 300 різних версій тварин.

«Play Doh»

«Play Doh», який у 2003 році увійшов до «Списку іграшок століття», став популярним у 1950-х роках.

По суті, «Play Doh» - це пластилін, але він має свою особливість: «Play Doh» не має запаху та смаку, не липне до рук, легко змінює форму та швидко висихає. Для батьків маленьких дітей він – справжня знахідка, адже зроблений на основі їстівних продуктів, тому цілком безпечний, навіть якщо дитина його проковтне.

«Play Doh» виготовлений з борошна, солі, борної кислоти та мінеральної олії.

Цей їстівний пластилін доволі популярний серед російських покупців іграшок, однак його виробник США, тож незабаром він може стати недоступним для Росії.

«Nikko»

Ще одним лідером продаж в Росії є радіокеровані дитячі машинки. Їх виробник – Японія, проти якої Росія також ввела санкції, тож і цих популярних серед російських споживачів іграшок незабаром може не буде на ринку.

Компанія Nikko, заснована в 1958 році, є лідером з виробництва радіокерованих машинок у світі. Справа в тому, що ці іграшки мають високу якість, гарний дизайн та постійно вдосконалюються виробником.

Вони вважаються найнадійнішими у своєму сегменті ринку. Асортимент Nikko широкий: від машинок і катерів до підводних човнів та літаків.

«BRATZ»

Популярні по всьому світу, а також і в Росії, ляльки «BRATZ» виробляють в США.

Колекція ляльок, висота яких 254 мм, спочатку складалась лише з 4 дівчаток, але пізніше були створені інші персонажі.

Ляльки зображують дівчат-підлітків. Їхніми відмінними особливостями є великі голови та худорляві тіла, мигдалевидні очі, яскравий макіяж, пухлі губи.

«BRATZ» - перші в рейтингу найпопулярніших ляльок у Франції, Іспанії та Італії, а також другі – у Великій Британії.

«MOXIE»

Ляльки Моксі також є виробництвом MGA Entertainment. Моксі – «сміливість» - відображує задум автора: вони сміливі, стильні, яскраві та модні.

У цієї серії ляльок – чимало різних сюжетів. Автори потурбувались, щоб діти не нудьгували, граючись з популярними ляльками. «MOXIE» замикають десятку лідерів за популярністю іграшок в Росії, а також тих, якими скоро через політику свого президента російські діти бавитись не зможуть.


Джерело: espreso.tv 16 жовтня 2014


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   іграшки,   Россія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми