Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Елітну шведську школу закрили через жорстокість учнів

Шведська влада прийняла рішення тимчасово закрити одну з найпрестижніших шкіл країни після того як стало відомо, що учні припікали двох своїх товаришів праскою. Про це повідомляє  ВВС.

Це стало останнім виявленим випадком жорстокості серед учнів школи Лундберг, де свого часу здобував освіту принц Карл Філіп, єдиний син правлячого короля Швеції Карла XVI Густава.

Відомості про жорстокість серед учнів вперше спливли на поверхню в 2011 році, і з тих пір шкільні інспектори не раз закликали керівництво Лундберга звернути на це особливу увагу.

Згідно з рішенням влади, директор школи знятий зі своєї посади, а сам навчальний заклад буде закрито протягом півроку.


Джерело: УНН 29 серпня 2013


Тегинасильство серед дітей,   Швеція

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".