Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Експерти: у підлітків ростуть проблеми з психічним здоров'ям

Справжні масштаби поширеності психічних розладів у дітей через складність виявлення маловідомі. Однак Національна асоціація старших викладачів Великобританії (National Association of Head Teachers, NAHT) внесла свій вклад в плутанину. Згідно із заявою цієї організації п'ята частина дітей початкового шкільного віку мають проблеми з психічним здоров'ям.

NAHT стверджує, що це не тільки викликає проблеми в даний час, але, якщо ці захворювання не лікувати, діти потраплять до групи підвищеного ризику розвитку психічних розладів у більш пізньому віці. Дві третини викладачів в початкових школах говорять, що вони не можуть впоратися з проблемами психічного здоров'я своїх учнів.

Наприклад, за останні 10 років в Англії кількість госпіталізацій осіб у віці до 25, в зв'язку з нанесенням собі каліцтв, збільшилася на 68 відсотків. На думку Люсі Рассел (Lucie Russell) з благодійної організації з питань психічного здоров'я «Young Minds», ці шокуючі статистичні дані повинні виступати в якості тривожного дзвінка для всіх, хто піклується про благополуччя молодих людей.

Все більше і більше дітей та молодих людей за допомогою механізму самоушкодження намагаються впоратися з тиском життя і це просто не прийнятно. Катерина Роше (Catherine Roche), виконавчий директор благодійної організації «Place2Be», вважає, що діти сьогодні стикаються з усілякими викликами, такими як розлучення батьків, хвороби або смертю близької людини, а також з наркоманією і насильством в сім'ї, що є причиною такого зростання . У відповідь на це уряд Великобританії пообіцяв 1,4 млрд £ для поліпшення якості послуг психічного здоров'я.

І хоча є ті, хто говорить про унікальні проблеми сучасної епохи, такі як, популярність соціальних медіа, кожному новому поколінню доводиться мати справу зі змінами в суспільстві і досягненнями в області технологій на зорі сучасності. Сьогоднішні діти дійсно стикаються з більш серйозними проблемами, ніж ті, хто ріс в повоєнний час.

Значне число госпіталізацій стається через алкоголь або наркотики. Таким чином, статистичне зростання самоушкоджень можна частково пояснити зростанням споживання алкоголю серед молодих людей. Проте, цифри, по всій видимості, вказують і на зростання психічних розладів, з якими стикається молодь. Багато дітей потребують професійного лікування в якийсь момент в їх житті, про це повинні дбати в першу чергу їх батьки. Деякі такі проблеми погіршуються, коли діти досягають повноліття.

Звіт за 2004 рік Управління національної статистики Великобританії стверджує, що у одного з десяти дітей діагностується психічний розлад. Найбільш поширеним психічним розладом в доповіді був розлад поведінки, який включає в себе такі вчинки і дії, як агресія, а також інші форми анти-соціальної поведінки.

Підліткові роки можуть бути дуже болючими. У цей час ми намагаємося зрозуміти себе, змиритися з нашими відносинами з батьками, які змінюються, шукаємо і втрачаємо друзів, звикаємо до статевої зрілості і усвідомлюємо свою сексуальність. Саме через рішення цих конфліктів і дилем, ми можемо зробити перехід до дорослого життя.

Однак є деякі більш широкі соціальні фактори, які ускладнюють період дорослішання дітей. В останні десятиліття ми стали свідками «ерозії дорослого органу»: батьки все частіше не мають можливості виховувати своїх дітей належним чином, супроводжує це ще й зниження авторитету вчителів, а також проекція дорослих проблем на дітей. Метою сучасного суспільства має стати правильне виховання і підвищення дисципліни у дітей. Іншими словами, може виявитися, що реальна проблема полягає в дорослому світі і нашій нездатності впоратися з проблемами, що стоять перед нами, як батьками, педагогами, працівниками охорони здоров'я або політиками.


Джерело: Здоров'я в Україні та світі 11 лютого 2016


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   підлітки,   психічне здоров'я

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".