Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти, які пізно засинають, гірше читають і рахують – вчені

Група вчених з Лондонського університету стверджує, що діти, яких батьки вкладають пізно спати, мають проблеми із пам'яттю і мисленням, передає ВВС.

За словами дослідників, трирічні діти, які пізно лягають, відчувають проблеми з читанням і арифметикою.
 
Як відзначають експерти, невисипання порушує природні ритми організму і завдає удару по гнучкості дитячого мозку.
 
Крім того, додають вчені, дітям з нерегулярним ритмом сну рідше читають казки на ніч, при тому що вони дивляться більше телевізійних передач


Джерело: УНН 10 липня 2013


Тегиправа дітей,   сон,   здоров'я дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.