Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Цивільні права неповнолітніх

 А ви знали, що у підлітків в Україні з 14 років є низка цивільних прав? Вони, наприклад, можуть бути учасниками  чи засновниками юридичних осіб, самостійно відкривати банківський рахунок та розпоряджатися грошима на ньому, самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами, мають право власності на свої доходи і майно, отримане в дар чи в порядку спадкування і т.д.

Ці права визначені 31 і 32 статтями Цивільного кодексу України. Нічого не треба шукати, QR-код цього документу ми розмістили на новій інфографіці. А коли розповідатимете дітям про їхні такі уже, майже як у дорослих, права нагадайте, що стаття 33 встановлює їхні обов`язки.

Інформкампанія проводиться у межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ», що профінансований ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.

 


Джерело: Жіночий консорціум України 10 вересня 2024


Тегидіти,   права,   Україна,   Діти

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.