Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чи обов'язково носити шкільну форму - відповідь міністра

Закони України не встановлюють обов'язковість запровадження шкільної форми.

"Батьки з адміністрацією або колективом школи можуть обговорювати це питання, приймати рішення разом і при цьому поважати думку одне одного", - розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич у рубриці "Правила школи" програми "Сніданок з 1+1".

Одяг не може бути причиною позбавлення дитини права на освіту, пояснює міністр.

"За зовнішній вигляд дитини відповідають батьки. Будь-які запитання щодо шкільної форми, які виникають, треба ставити батькам. Коли батьки обирають одяг для школи, то, впершу чергу, слід пам'ятати про його корисність і доречність. Дитині має бути зручно у ньому впродовж цілого навчального дня", - радить Гриневич.


Джерело: gazeta.ua 06 вересня 2018


Тегиправа дитини,   шкільна форма,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок