Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чи можна перейти на дистанційне навчання без причини?

Хоча існує ряд різних причин для навчання вашої дитини на дому, одне можна сказати напевно: перехід на домашнє навчання часто може бути необхідним. Можливо, це несприятливе шкільне середовище, хвороба, шкільна тривога, стресова сімейна ситуація або інші несподівані обставини, які змушують вас задуматися про те, щоб забрати дитину зі школи. Якщо все добре й причин серйозних немає щоб переводити дитину на домашнє навчання, але Ви все ж хочете це зробити, проблем із цим немає — це можна зробити.

Багато батьків та учнів обирають саме дистанційний формат навчання аби мати більше часу для реалізації своїх талантів, хобі та просто мати змогу самим планувати свій навчальний процес. Отже, перш ніж приступити до домашнього навчання, вам необхідно зрозуміти закони про домашнє навчання. Освіта регулюється державою, тому вимоги встановлюються законами країни.

Що потрібно знати, щоб успішно перейти на дистанційне навчання?

1. Майте надійні онлайн-ресурси.

Перед початком домашнього навчання насамперед потрібно визначитися з онлайн-школою, де дитина може успішно навчатися дистанційно. Наприклад, отримати якісну загалу середню освіту можна в Атмосферній школі https://www.atschool.com.ua/ — це дистанційна школа з навчанням за програмою очної школи. Непогано також мати резервні ресурси і навчальну програму домашнього навчання на той випадок, якщо вам і вашій дитині знадобиться додаткова допомога в певних предметних областях. Сьогодні існує широкий спектр доступних онлайн-курсів домашнього навчання, які можуть доповнити навчальну програму, яка використовується вдома. Ці курси включають веселі, цікаві відео-уроки, які значно полегшують вивчення складних тем для всіх!

2. Визначте форму навчання: дистанційна, екстернат, хоумскулінг.

Ще один важливий перехідний крок — це визначення форми навчання вашої дитини. Іншими словами, як він або вона вчиться найкраще? Наприклад, деякі учні найкраще вчаться, читаючи інформацію, в той час як інші можуть досягти розуміння, слухаючи її. При будь-якій формі навчання учень зможе легко отримати необхідну кількість знань, перебуваючи будь-де та в зручний час.

3. Будьте стриманими та виваженими.

Одна з найскладніших частин переходу на домашнє навчання — це виконання функцій як батька, так й вчителя. Хоча на те, щоб пристосуватися до обох ролей, може знадобитися деякий час, краще, що ви можете зробити, — це не тільки зберігати твердість та виваженість, але й розважатися з дитиною. Зрештою, навчання повинно бути позитивним, а не жахливим! Намагайтеся не ставитися до речей занадто серйозно, особливо на початкових етапах.

Перехід на дистанційне: як все відбувається

Ви подаєте заявку (хоч в усній формі) що хочете вчитися в певному навчальному закладі. На цій підставі школа виписує довідку про зарахування учня.

З цією довідкою батько йде в стару школу і забирає особисту справа і табель учня

Ці два документи та перелік інших необхідних документів (див. https://www.atschool.com.ua/vstup-dokumenti/) батько приносить або пересилає поштою (НЕ електронною!) в школу.

Все, дитину зараховано! Тоді вам висилаються доступи на навчальну платформу. Батько проводить оплату і починається навчання.

Після проходження певної частини програми передбачаються тести й контрольні роботи, які покажуть рівень засвоєння знань учнем. Здати їх можна вдома, дистанційно.

Слід пам’ятати, що незадовільний рівень знань дитини за результатами тестів може стати причиною неатестації та відрахування з дистанційної школи. Вибираючи дистанційну форму, батьки повинні розуміти свою відповідальність за рівень знань, які отримує дитина. Контроль з боку педагогів або навчального закладу в цьому випадку не є основним.

Вибираючи школу для дистанційного навчання, обов’язково дізнайтеся:

  • технічні можливості організації навчального процесу;
  • можливість живого спілкування з педагогами та однокласниками;
  • види контролю домашніх завдань;
  • форму ліцензування навчального закладу;
  • наявність персонального асистента у дитини;
  • можливість працювати в живому форматі;
  • існування закритого клубу для батьків.

Перевірте, чи має право школа, яку ви вибрали, видавати документ про освіту державного зразка. До оформлення договору спробуйте демоверсію або повчитися на пробному тижні.

Дистанційне навчання — реальна можливість отримувати якісну освіту в комфортному режимі. Вибирайте краще для своїх дітей!


Джерело: Новини Полтавщини 09 липня 2021


Тегиправа дитини,   освіта,   дистанційне навчання,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.