Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Час використання гаджетів на уроці є обмеженим

При використанні технічних засобів навчання під час проведення уроку вчителі мають чергувати види навчальної діяльності та не перевищувати визначену тривалість роботи учнів з технічними засобами.

Відповідні норми містяться у новому Санітарному регламенті для закладів загальної середньої освіти, що набрав чинності з 1 січня цього року.

Зокрема, безперервна тривалість навчальної діяльності з технічним засобом навчання для учнів 1-го класу не може перевищувати 10 хвилин, для учнів 2 - 4 класів - не більше 15 хвилин.

Учні 5 - 7 класів можуть працювати з технічним засобом навчання не більше 20 хвилин впродовж одного уроку.

Для учнів 8 - 9 класів цей інтервал не може перевищувати 20 - 25 хвилин.

Старшокласники можуть використовувати технічні засоби навчання на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять - 20 хвилин. Водночас при здвоєних навчальних заняттях для учнів 10 - 11(12) класів — не більше 25 - 30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15 - 20 хвилин на другому навчальному занятті.

Після занять із застосуванням технічних засобів навчання вчителями мають проводитись вправи з рухової активності та вправи гімнастики для очей.


Джерело: osvita.ua 14 сiчня 2021


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини,   гаджети

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.