Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Британських школярів учитимуть їсти менше цукру

Влада Великобританії запускає кампанію, покликану зменшити кількість цукру, яку споживають діти. Її мета – виховувати корисні звички харчування змалечку.

Як повідомляє видання Independent, відповідні роз’яснювальні заходи будуть впроваджувати у молодшій школі на уроках математики і англійської мови. За допомогою рецептів різних кухонь світу і задач на логіку учням даватимуть зрозуміти, скільки цукру містять продукти харчування і напої, які вони споживають.

За даними організації Public Health England, 10-річні діти у Британії в середньому споживають 52.2 грами цукру щодня, а це дорівнює 2800 кубиків цукру на рік. Школярам пояснюватимуть, що такої кількості зайвого цукру вистачить на те, щоб три з половиною рази обгорнути всю планету Земля.


Джерело: УКРІНФОРМ 08 сiчня 2019


Тегиправа дитини,   харчування дітей,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   цукор

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.