Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Британцям заборонили курити в автомобілях при дітях

Британський парламент прийняв закон про заборону куріння в приватних автомобілях, коли в них знаходяться діти.

Медичні та правозахисні організації привітали це рішення, тоді як Мін'юст заявив, що контролювати виконання нового закону буде практично неможливо.

За новий закон проголосувало 376 парламентарів, 107 членів палати громад були проти. Законопроект пройшов слухання за активної підтримки міністра охорони здоров'я країни Джеремі Ханта. Після прийняття закону голова Мін'юсту Кріс Грейлінг заявив про неможливість контролю за його виконанням, а віце- прем'єр Нік Клегг, також не підтримав законопроект, зазначив, що документ лише перекладає відповідальність за здоров'я дітей з плечей батьків на державу.

За даними британського фонду з боротьби із захворюваннями легенів, понад 430 тисяч дітей в країні у віці від 11 до 15 років щотижня стають пасивними курцями, коли знаходяться в машинах батьків або близьких. Представники фонду назвали рішення парламенту перемогою в багаторічній боротьбі за права дітей.

Аналогічні закони діють у деяких штатах США, Австралії, Канаді та кількох країнах Європи. Проти закону активно виступили британські курці. «Уряд заборонив курити в громадських місцях, тепер він має намір взятися за наш особистий простір. Наступним кроком стане заборона палити в наших будинках», - поскаржився журналістам активіст об'єднання курців Саймон Кларк.
 


Джерело: Вголос 11 лютого 2014


Тегиправа дітей,   Канада,   паління

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.