Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Британцям заборонили курити в автомобілях при дітях

Британський парламент прийняв закон про заборону куріння в приватних автомобілях, коли в них знаходяться діти.

Медичні та правозахисні організації привітали це рішення, тоді як Мін'юст заявив, що контролювати виконання нового закону буде практично неможливо.

За новий закон проголосувало 376 парламентарів, 107 членів палати громад були проти. Законопроект пройшов слухання за активної підтримки міністра охорони здоров'я країни Джеремі Ханта. Після прийняття закону голова Мін'юсту Кріс Грейлінг заявив про неможливість контролю за його виконанням, а віце- прем'єр Нік Клегг, також не підтримав законопроект, зазначив, що документ лише перекладає відповідальність за здоров'я дітей з плечей батьків на державу.

За даними британського фонду з боротьби із захворюваннями легенів, понад 430 тисяч дітей в країні у віці від 11 до 15 років щотижня стають пасивними курцями, коли знаходяться в машинах батьків або близьких. Представники фонду назвали рішення парламенту перемогою в багаторічній боротьбі за права дітей.

Аналогічні закони діють у деяких штатах США, Австралії, Канаді та кількох країнах Європи. Проти закону активно виступили британські курці. «Уряд заборонив курити в громадських місцях, тепер він має намір взятися за наш особистий простір. Наступним кроком стане заборона палити в наших будинках», - поскаржився журналістам активіст об'єднання курців Саймон Кларк.
 


Джерело: Вголос 11 лютого 2014


Тегиправа дітей,   Канада,   паління

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.