Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Більшість дітей і підлітків мають свій профіль у соціальних мережах

7 лютого, у світі відзначають День безпечного Інтернету. У Європі у цей день заплановано більше 100 тематичних заходів у 30 країнах. День безпечного Інтернету святкують удев’яте. Цього року це свято у ЄС пройде під гаслом «Досліджуймо цифровий світ разом… безпечно».

Головний лейтмотив свята - зв’язок між поколіннями. Молодь, яка добре обізнана з технікою, навчатиме старше покоління практикам використання новітніх технологій; у свою чергу, старше покоління ділитиметься зі своїми нащадками життєвим досвідом із безпечного користування Інтернетом.

Згідно зі статистикою, 77% молодих людей у віці 13-16 років та 38% дітей у віці 9-12 років мають свій профіль у соціальних мережах. Однак 12% європейців у віці 9-16 років визнають належність певних факторів у онлайн-мережі, які їх турбують.

Опитування свідчать: більшість дітей - 63% - дістають знання про безпечне поводження у Інтернеті від своїх батьків; 58% - від учителів; 44% - від своїх однолітків.

В Україні відзначатимуть День безпечного Інтернету вже четвертий рік поспіль. За статистикою, 96% українських дітей та підлітків у віці від 10 до 17 років користуються Інтернетом. 51% з них – не мають жодної гадки щодо загроз, з якими вони можуть зіштовхнутися, перебуваючи онлайн.


Джерело: УНІАН 08 лютого 2012


Тегипідлітки,   діти,   соціальні мережі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми