Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Amnesty International: В Ірані страчують неповнолітніх

Іран продовжує страчувати неповнолітніх, хоча вже два десятиліття є підписантом Конвенції про права дитини. Про це у вівторок, 26 січня, заявила міжнародна правозахисна організація Amnesty International.

За даними правозахисників, у період між 2005 та 2015 роками в Ірані було страчено 73 неповнолітніх. Чотирьох з них стратили минулого року. "Іран - одна з небагатьох країн, що продовжують проводити страти неповнолітніх, порушуючи таким чином абсолютну заборону на застосування смертної кари до осіб, які не досягли 18-річного віку на час вчинення злочину", - заявив представник Amnesty International на Близькому Сході Саід Бумедуга.

За даними організації, головними підставами страти неповнолітніх були вбивства, зґвалтування, порушення в сфері торгівлі наркотиками, а також злочини, що відповідають в національному законодавстві "богохульству". Згідно із законодавством, дівчата віком від 9 років і хлопці віком від 15 років можуть нести повну кримінальну відповідальність, у тому числі бути страченими.


Джерело: DW 27 сiчня 2016


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   підлітки,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".