Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У 2015 році у Німеччині зникли близько шести тисяч неповнолітніх біженців

Впродовж 2015 року у Німеччині загалом зникли близько восьми тисяч неповнолітніх біженців. Близько двох тисяч з них згодом вдалося відшукати, решта й досі перебуває в розшуку, повідомляють у МВС країни.

Загалом 5835 зареєстрованих неповнолітніх біженців, що у 2015 році зникли в Німеччині, й досі перебувають у розшуку. Про це у понеділок, 11 квітня, повідомило Федеральне міністерство внутрішніх справ у відповіді на запит депутатів Бундестагу від франції Зелених. Німецькі парламентарі, які представляють згадану фракцію, побоюються, що діти могли потрапити в лабети організованої злочинності. Згідно з даними відомства, з 8006 дітей та неповнолітніх біженців, які вважалися зниклими, відшукати вдалося лише 2171. Утім, через відсутність єдиної системи обліку, надати конкретні дані щодо цього неможливо, повідомляє інформаційне агентство AFP, що має в своєму розпорядженні відповідь відомства.

Водночас речник міністерства Йоганнес Дімрот заявив у понеділок в Берліні, що кількість зниклих підлітків серед біженців може бути навість дещо вищою. За його словами, у відомстві "дуже серйозно" розглядатимуть кожен випадок. Зазначається, що більшість дітей та підлітків, які зникли, - вихідці з Афганістану, Сирії, Еритреї, Марокко та Алжиру. Серед зниклих неповнолітніх і 555 дітей віком менше 14 років.

Цілком ймовірно, що до статистики потрапило багато неповнолітніх, які після реєстрації у Німеччині на свій страх та ризик відправляються до своїх близьких чи родичів в інших країнах-членах ЄС. Крім того, може бути й таке, що один неповнолітній підліток міг багато разів потрапляти до статистики, адже він міг реєструватися у кількох різних місцях реєстрації біженців. Попри це, не виключено, що діти та підлітки могли потрапити до рук злочинців, зазначили у відомстві.


Джерело: DW.DE 12 квiтня 2016


Тегиправа дітей,   підлітки,   ЄС,   біженці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми