Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЖКУ НЕ ВИЗНАЄ "ЗАКОНИ 16 СІЧНЯ"

Жіночий консорціум України вважає закони, ухвалені 16 січня 2014 року, нелегітимними та такими, що порушують права людини. Також ЖКУ вважає закони, ухвалені 16 січня 2014 р. двома провладними фракціями такими, що прийняті з ігноруванням принципів верховенства права, грубими процедурними порушеннями та направлені на звуження змісту та обсягу конституційних прав і свобод громадян України.

Ми підтримуємо позицію правозахисних організацій та наукових кіл, які доводять, що народні депутати, які приймали це рішення, порушили Конституцію України та Закон «Про Регламент Верховної Ради України». Зокрема, Закон №721-VІІ «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян»; посягає на право громадян України на справедливий суд, порушує конституційне право власності, запроваджує неприпустимі для демократичної держави інструменти обмеження права громадян на доступ до інформації, визначає «екстремістську» діяльність занадто широко та розмито, і може бути підставою для заборони утворення та діяльності громадських організацій, обмежує встановлене ст.36 Конституції право громадян на свободу об'єднання у громадські організації та порушує конституційний принцип рівності об'єднань громадян перед законом, необґрунтовано вводячи поняття «іноземний агент», чим фактично створюється інструмент для обмеження діяльності та ліквідації будь-якого громадського об’єднання.

Жіночий консорціум України як організація, яка підпадає під введене цим «законом» поняття «іноземний агент», не визнає себе «іноземним агентом» і буде продовжувати свою діяльність відповідно до своєї місії.

Завдяки нашій діяльності в Україні зокрема:

- внесено зміни до законодавства про протидію торгівлі людьми та насильства в сім’ї, що підсилили захист потерпілих жінок і дітей від злочинів;

- створено систему соціальної і правової допомоги жінкам та дітям, постраждалим від торгівлі людьми та насильства в сім’ї;

- запроваджено стандарти захисту дитини від насильства в школі та інтернатних закладах.

З детальними звітами про нашу діяльність можна ознайомитись за посиланням: http://www.wcu-network.org.ua/ua/about/reports

Право на продовження своєї діяльності в разі її обмеження будемо відстоювати в суді, а також іншими існуючими правовими засобами. Закликаємо інші громадські організації підтримати нашу позицію і об’єднувати зусилля задля захисту нашого права на об’єднання та на захист права людини в Україні.

 


Джерело: WCU 20 сiчня 2014


Тегиправа жінок,   коментарі і заяви ЖКУ,   ЖКУ

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми