Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Києві говоритимуть про стандарти гуманітарної допомоги

27-28 серпня 2014 року в Києві відбудеться семінар "Стандарти гуманітарної допомоги", участь в якому відьмуть представники організацій-партнерів проекту Save the Children «Гуманітарна допомога в Україні», члени коаліції «Права дитини в Україні» та члени Жіночого консорціуму України.

Під час семінару будуть розглянуті питання, які мають враховуватись у розробці гуманітарних програм для допомоги переселенцям з Криму, Донецької та Луганської областей. Вони стосуються надання харчування і матеріальної допомоги, організації житла, забезпечення доступу до освіти, соціально-психологічної допомоги, медичних послуг тощо.

«Країни, які переживали кризові ситуації та гуманітарні катастрофи, вже мають грунтовний досвід організації роботи з людьми в таких умовах. Його важливо враховувати, аби не нашкодити людям під виглядом допомоги», - зазначає Оксана Москаленко, координатор програм Жіночого консорціуму України.

Окрему увагу під час семінару буде приділено питанню захисту дітей в умовах гуманітарної кризи.

“Діти є дітьми, в який би країні світу не жили. Діти мають права як і дорослі. Але вони як діти також мають свої особливі права. В часи катастроф діти є особливо вразливими до насильства, зловживань та експлуатації вдома, в школі, в своїй громаді. Тому ми повинні захищати безпеку дітей та їх права. Катастрофи як правило приходять з дуже сумними наслідками для людей та сімей. Але допомогаючи дітям в часи конфліктів ми можемо зменшити цей негативний вплив на майбутнє дітей, щоб вони побачили краще майбутнє”, зазначає Саманта Краго, менеджер гуманітарних програм в Україні, Save the Children.

Спікерами в рамках семінару виступлять представники міжнародних організацій, залучених до організації гуманітарної допомоги в України. Серед них – Міжнародна федерація червоного хреста, Дитячий фонд ООН, Всесвітня організація охорони здоров’я, Світова організація харчування, тощо.

Нагадаємо, що за данними Агенства ООН у справах біженців, в Україні нараховується майже 200 тисяч внутрішньо переміщений людей, в тому числі, майже третина з них – це діти (http://unhcr.org.ua/en/2011-08-26-06-58-56/news-archive/1244-internal-displacement-map).

Організатори заходу: громадська організація «Жіночий консорціум України» у співпраці та за підтримки міжнародної громасдькї організації Save the Children.

Для інформації:
Олена Суєтова, Координатор зі зв'язків з громадськістю
ВГО «Жіночий консорціум України»
Тел: +38 096 827 11 84
E-mail: olena@wcu-network.org.ua


Джерело: WCU 26 серпня 2014


ТегиЖіночий консорціум України,   Гуманітарна допомога,   гуманітарна допомога

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.