Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Тренінги щодо попередження насильства в шкільному середовищі від Віві Хавія


З 27 по 31 жовтня у Києві проходили семінари-тренінги щодо попрпередження насильства в шкільному середовищі від Віві Хавіа, шведської експертки, яка відповідає за розробку та реалізацію стратегічної роботи щодо попередження насильства та дискримінації в дошкільних установах, початкових і середніх школах в Муніципалітеті Седертелье (Södertälje, Швеція).

Віві Хавіа має ступінь магістра в галузі розвитку демократії (Університет Упсали) та у сфері захисту прав дітей та молоді (Університет Стокгольма).
Тренінги буди проведені для вчителів шкіл та для працівників міністерства оствіти України.

Було розглянуто низку актуальних питань, Віві ділилася досвідом з українськими колегами щодо насильства в шкільному середовищі, розвитку концепцій поводження, яке принижує гідність, знущання та  дискримінації в шкільному середовищі та взаємозв’язок із Конвенцією ООН про права дитини.

На рівні міністерства були розглянуті наступні питання:

1. Розподіл обов'язків між різними рівнями управлінської вертикалі у сфері освіти у сфері попередження насильства в шкільному середовищі.
2. Супервізія/моніторинг, контроль та підтримка у сфері попередження насильства в шкільному середовищі.
3. Шведський досвід:
- державний рівень;
- муніципальний рівень.

Спеціалісти мали можливість потренуватися у групах, розглянути різний шкільний досвід та креативно підлійти до різноманітних проблем, а також, напрацбювати ресурси та інструменти для здійснення моніторингу/контролю щодо ситуації з поводженням, яке принижує гідність, насильством та дискримінацією (державний, регіональний та місцевий рівні).
 


Джерело: Суєтова Олена 31 жовтня 2014


Тегинасильство в школі,   насильство серед дітей,   школа,   тренінг,   Швеція

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.