Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Звіт діяльності лінії психологічної підтримки ЖКУ за квітень 2024 року 

 У квітні 2024 року Гаряча лінія психологічної підтримки продовжувала надавати необхідну допомогу тим, хто переживає кризові часи. Все більш актуальними є питання підтримки сімейних відносин і протистояння психічному виснаженню.

 
Динаміка звернень на Гарячу лінію в квітні:
 
Кризові прояви в сім'ях: Велика кількість звернень стосувалася ескалації конфліктів у сім'ях, часто на тлі загального виснаження і тривоги за майбутнє. Часті скарги на розриви стосунків та важкість у взаємодії з батьками похилого віку.
 
Емоційне вигоряння: Значне збільшення випадків емоційного виснаження, що ускладнює повсякденне життя людей і знижує їхній адаптаційний потенціал.
 
Психосоматичні розлади: Відмічено зростання випадків, де тривале психічне напруження провокує фізичні симптоми, включаючи алкогольну залежність.
 
Підтримка та допомога від нашої організації:
 
Ми розуміємо тяжкість цього періоду для багатьох українців. Наша місія — надавати підтримку і допомогу всім, хто до нас звертається. Підтримка доступна через наступні контакти:
 
Для дорослих:
 
+38 (067) 400 22 77
+38 (066) 095 66 29
+38 (099) 627 62 88
 
Лінія підтримки для підлітків та молоді “Рівний-рівному” у Telegram:
 
+38 (066) 095 66 29
+38 (099) 627 62 88
 
Наша команда професійних психологів та тьюторів працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 і готова надавати необхідну допомогу, ділитися знаннями та досвідом для подолання складнощів, відновлення внутрішньої гармонії та збереження оптимізму у ці важкі часи.

Джерело: Жіночий консорціум України 10 травня 2024


ТегиУкраїна,   допомога,   звіт,   Звіт,   Допомога,   квітень

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми