Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Зміцнюємо наші тили і працюємо над ефективним розвитком українського суспільства в майбутньому!

Задля підтримки та допомоги українкам і українцям під час війни працює багато громадських організацій. А ГО «Жіночий консорціум України», окрім цього, вже сьогодні дбає про розвиток суспільства для досягнення нашої перемоги.

Для цього ми долучились до проєкту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східне Партнерство у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зокрема, Жіночий консорціум України спільно із Центром соціальних досліджень Сумського державного університету вивчає та відпрацьовує гендерні аспекти соціальної стійкості громад. Тобто, досліджуються особливості життя жінок і чоловіків в умовах війни, а також розкривається важливість створення рівних можливостей для жінок і чоловіків задля того, щоб вони могли сприяти відбудові та розвитку нашої держави.

Так, 29 та 30 вересня ГО «Жіночий консорціум України» спільно із Центром соціальних досліджень Сумського державного університету провели стратегічні сесії «Гендерні аспекти соціальної стійкості» за участі представників/ць громадянського суспільства, державних і недержавних установ та організацій.

Під час заходу, що проходив в онлайн-форматі, представлено результати дослідження «Гендерні аспекти соціальної стійкості», що було проведено на основі збору та аналізу даних у територіальних громадах Києва, Львова, Миколаєва і Сум протягом травня-вересня 2022 року. Також учасниці/ки обговорили сценарії розвитку територіальних громад та механізмів підтримки вразливих груп жінок і чоловіків в умовах воєнного стану. За допомогою краш-тесту дослідили механізми розвитку соціальної стійкості людини в громаді.

В подальшому планується ще 2 стратегічних сесії за участі фахівчинь і фахівців установ надання соціальних і адміністративних послуг, а також українок і українців, які виїхали за кордон внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну.

  

 

  

 


Джерело: Жіночий Консорціум України 03 жовтня 2022


ТегиУкраїна,   підтримка,   перемога,   підтримка під час війни

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".