Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Запрошення жінок на бізнес-програму Чернігівська область

 Жіночий консорціум України запрошує учасниць на III хвилю програми відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області

Для мешканок Чернігівської області, що повернулися, та жінок – внутрішньо-переміщених осіб ГО «Жіночий консорціум України» оголошує  III хвилю програми з відновлення та створення малого бізнесу. До програми можуть долучитися мешканки приймаючих громад: Іванівської, Киселівської та м. Чернігів та жінки- ВПО, що проживають у цих громадах.

·       Програмою передбачені:
2-х денний тренінг з власної справи, що проходитиме у м.Чернігові
• Наставництво для учасниць, які пройшли тренінг
• Міні-грантове обладнання для тих учасниць, які бізнес-план
и будуть оцінені та відібрані комісією згідно критеріїв програми.

До участі запрошуються ті жінки ВПО, а також мешканки вище згаданих громад, хто належить хоча б до однієї з цих груп:

• Особи, чий бізнес постраждав від війни (закрили бізнес або призупинили діяльність) і які бажають відновити підприємницьку діяльність
• Особи із малозабезпечених сімей
• Мами-одиначки
• Багатодітні мами
• Жінки, які є головами родини
• Особи з домогосподарств, в яких є один або більше членів сім’ї з інвалідністю/ хронічними захворюваннями,
• Особи з домогосподарств з людьми похилого віку АБО на утриманні людей похилого віку,

Всіх тих, які відповідають критеріям і які мають намір пройти навчальну програму, просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/WkXPgXFRvKuN2dZD7

Якщо вам краще подати заявку електронною поштою, надсилайте запит на електронну адресу: lv140473@ukr.net та anna_karmazina@proton.me, із темою листа «Заявка на СЕД».

Розмір гранту становить 75 000 грн. Грантова грошова допомога надається на обладнання.

На конкурсній основі будуть підтримані 60% бізнесів.

Важливо зазначити, що тим, хто вже отримав грант у першій або другій хвилях, подаватися повторно заборонено. 

Крайній термін подачі заявки 28 липня 2024 р. до 21.00 годин.

Увага:
1. Не всі , хто звернулися, будуть запрошені до участі у Програмі.
2. Участь у Програмі – безкоштовна
3. В місці проведення заходів буде створений простір,дружній до дітей.

Довідка:
Програма соціально-економічної допомоги (СЕД) з відновлення малого бізнесу виконується Громадською організацією Жіночий Консорціум України, яка працює в Україні з 2001 р. Програма є частиною Проекту, що впроваджується за підтримки OXFAM GB6, і пропонує у своїй частині навчання та менторство у власній справі для внутрішньо-переміщених жінок, які перебувають в оголошених приймаючих громадах Київської та Чернігівської областях та мешканок цих приймаючих громад, які постраждали від війни.


Джерело: Жіночий консорціум України 22 липня 2024


Тегижінки,   Жінки,   бізнес,   Чернігів

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.