Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Відновлюємо прийом заявок на фінансову допомогу за підтримки IRC “International Rescue Committee”

 Сьогодні, 23.11.2022 відновлено прийом заявок на оформлення одноразової фінансової підтримки в розмірі 6600 грн за одну особу на три місяці (2200 грн/міс.) за підтримки IRC “International Rescue Committee”.

 
Жіночий Консорціум України за підтримки IRC “International Rescue Committee”, Oxfam та ERIKS Development Partner реалізує низку гуманітарних проєктів для підтримки громадян, що постраждали внаслідок війни та вимушені були покинути власні домівки. 
Окрім психологічної та гуманітарні допомоги, в рамках проєктів, тимчасово переміщені особи, що виїхали з зони бойових дій, або з зони рекомендованої до евакуації з Луганської,  Донецької, Херсонської,  Миколаївської,  Харківської та Запорізької  областей, які   офіційно зареєстровані,  та  наразі  тимчасово проживають в Вінницькій, Дніпропетровській, Полтавській та Запорізькій областях можуть отримати одноразову фінансову підтримку. 
 
Покрокова інструкція ваших дій – в інфографіці.

Джерело: Жіночий Консорціум України 23 листопада 2022


Тегигроші,   фінанси,   допомога,   Гуманітарна допомога,   гуманітарна допомога

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.