Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У бізнес-школі почався етап менторської підтримки

У слухачок п`ятого набору бізнес-школи Sea-Wee, що працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей» розпочався етап менторської підтримки, який триватиме три тижні. Традиційно цей етап почався із зустрічі та знайомством учасниць зі своїми менторками.

Це – один із найважливіших періодів роботи, адже саме зараз 25 учасниць почнуть писати свої бізнес-плани. Для більшої ефективності жінок розділили на три групи, з кожною групою працюватиме одна з трьох досвічених менторок. Усі менторки проєкту є практикуючими бізнес-тренерками.

Попри суворі асоціації із словом «менторінг», насправді це звичайний робочий процес - менторки консультують жінок яку направленість бізнесу краще обрати та як правильно написати бізнес-план.

Найцікавіше про цю роботу ми зібрали у матеріалі «Як працюють менторки у бізнес-школі Sea-Wee?»

Уже в травні 20 авторок найкращих бізнес-планів та розрахунків отримають грантову підтримку і зможуть придбати обладнання для своїх бізнесів.

Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.

Головне завданняя бізнес-школи Sea-Wee - навчити жінок писати бізнес-плани, а також надати їм грантову підтримку для створення чи розвитку бізнесу.


Джерело: Жіночий консорціум України 18 квiтня 2025


Тегижінки у бізнесі,   бізнес-школа Sea-Wee

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.