Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Києві з'явиться Денний центр для постраждалих від домашнього насильства

У Києві буде створено Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Він стане продовженням Центру гендерної рівності і функціонуватиме у Дніпровському районі. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Київ отримав державну субвенцію на понад 6 мільйонів гривень, і за ці кошти буде створено цей Денний центр. Дуже важливо, що в структурі нового Центру буде працювати мобільна бригада, яка оперативно реагуватиме на випадки домашнього насильства. Основна мета діяльності такої бригади – невідкладне надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам. Створення такого Центру – це логічне продовження розбудови єдиної системи протидії та запобігання насильству. Це буде заклад, який відповідатиме всім сучасним вимогам. Розташований він буде за адресою: вул. Райдужна, 6-А», – зазначила Хонда.

Основними завданнями майбутнього Денного центру будуть:

  • надання комплексної соціально-психологічної та первинної правової допомоги постраждалим особам;
  • організація та підтримка груп взаємодопомоги постраждалих осіб;
  • організація та проведення семінарів і тренінгів для постраждалих осіб;
  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання повторним випадкам насильства щодо постраждалої особи та формування нульової толерантності до його проявів у суспільстві;
  • інформування населення про права постраждалих осіб та соціальні послуги, які надаються Денним центром.

У закладі працюватимуть юрисконсульти, психологи і лікар-психолог, соціальні працівники. До складу мобільної бригади входитимуть психолог, соціальний працівник та водій.

Повноцінно новий Денний центр повинен запрацювати у 2022 році.

«Якщо ви постраждали від домашнього насильства – не мовчіть! Звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за телефонами: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 з мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за телефоном: 102», – закликає столична влада киян.

Як повідомлялося, за шість місяців 2021 року у Києві зафіксовано 10904 звернення стосовно домашнього та гендерно зумовленого насильства.


Джерело: Главком 22 липня 2021


Тегинасильство щодо жінок,   насильство щодо дітей,   насильство усім'ї

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми