Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Творчість, яка допомагає вистояти

 Команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» провела у Сумах захід «Спільна творчість задля зближення та відновлення». Участь у ньому взяли діти вразливих груп з м. Суми та Сумської тергромади.

В рамках заняття було використано різні арт-терапевтичні та психологічні методики, зокрема вікторина «Об’єкти світової спадщина ЮНЕСКО в Україні», майстер-класи з хенд мейд «Лялька-мотанка», «Український орнамент», робота з фетром «Зший сам», руханки «Весняні розваги», психологічний тренінг «Труднощі підліткового періоду. Шляхи подолання».

Оскільки діти є найбільш вразливою категорією населення, тим більше під час війни, проведення арт-терапевтичних занять  має значний вплив на їхній психологічний, емоційний та соціальний розвиток. Арт-терапія сприяє соціальній взаємодії дітей - співпраці, комунікації та розвитку соціальних навичок. Через творчість діти можуть краще розуміти себе, свої переживання та власні можливості. Крім того такі заняття прищеплюють любов до традицій свого народу, заохочують до вивчення української народної культури.

Всі свої роботи діти забрали з собою на пам`ять.  

Нагадаємо, що проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві. У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активностей, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.

Проєкт реалізується за підтримки партнерів ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.


Джерело: Жіночий консорціум України 13 травня 2024


ТегиУкраїна,   допомога,   творчість,   Допомога

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".