Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Простір - розклад активностей!

 #БезпечнийПростір_дляЖінокДівчат_уХерсоні_ЖіночогоКонсорціумуУкраїни

До уваги жительок Херсона та області! 

Уже традиційно публікуємо розклад активносетй у Безпечному просторі на наступний тиждень. Долучайтеся до групових інформаційних сесій із запобігання і реагування на гендерно зумовлене насильство, психологічний супровід жінок і дівчат, які постраждали від насильства. Окрему увагу ми приділяємо психоемоційному стану жительок Херсона та області - для цього працює група «Тепле коло», а також заплановані релаксаційні практики та арттерапевтичне заняття. І наступного тижня обов’язково заплануйте відвідини занять із адаптивної йоги, тобто зручної, вона корисна і необхідна для тих, хто бажає привести до ладу як тіло, так і розум. 

Укотре нагадуємо про можливість отримати індивідуальні консультації - з психологічної підтримки, юридичні, із запобігання та надання допомоги у випадках насильства та щодо потреб та надання психосоціальної допомоги. 

Для тих, хто не може офлайн, доступні наші онлайн-заходи - індивідуальні консультації. Зокрема, наступного тижня на груповій сесії з відновлення та збільшення власних ресурсів, психологічної підтримки розглянемо вплив темпераменту на поведінку людини та на взаємодію з тими, хто довкола.

Ще раз нагадуємо, що всі заходи Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні є безкоштовними. Їхній графік у прикріплених світлинах нижче!

 

З усіх питань звертайтеся на номер Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні: 

тел+38 050 915 81 75 ViberTelegramWhatsApp

Або пишіть на електронну адресу: prostir.zhinok.kherson@wcu-network.org.ua

"Безпечний простір для жінок і дівчат у Херсоні реалізується Жіночим консорціумом України за підтримки International Medical Corps та фінансування Уряду Канади.

Цей матеріал було підготовлено за щедрої підтримки Міжнародного Медичного Корпусу за рахунок гранту Міністерства іноземних справ і міжнародної торгівлі Канади (GAC). Зміст покладається на відповідальність організації Жіночого консорціуму України і не обов’язково містить виклад точок зору Міжнародного Медичного Корпусу, GAC чи Уряду Канади."


Джерело: Жіночий консорціум України 29 березня 2024


Тегипростір,   активності,   заходи,   Простір

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми