Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Онлайн семінар для громадських організацій та волонтерів

До уваги представниць/представників громадських організацій та волонтерів,

які забезпечують надання соціальних, гуманітарних послуг населенню України!

 

ГО «Жіночий консорціум України» запрошує вас на он-лайн семінар «Права громадян, постраждалих внаслідок війни: знаємо та діємо».

 

Під час семінару буде представлено та обговорено результати двох досліджень: мапа надавачів послуг в Україні; опитування отримувачів послуг в Україні (соціальний аудит). Також, маємо намір обговорити фактори, які впливають на надання соціальних послуг в умовах війни. 

Семінар відбудеться в четвер, 23 березня 2023 року, з 13:00 до 14:30, в рамках  проєкту «Програма реагування Міжнародного комітету порятунку на надзвичайні ситуації в Україні», що реалізується Жіночим консорціумом України за підтримки Міжнародного комітету порятунку/ IRC (Німеччина) та ECHO. Проєкт охоплює 8 регіонів України: Київську, Житомирську, Чернігівську, Сумську, Полтавську, Хмельницьку, Одеську та Дніпропетровську області.

Для участі просимо зареєструватися та заповнити анкету, яка знаходиться за наступним посиланням:

Будемо раді зустрітися з вами на семінарі – наша сила в єднанні! Слава Україні!

Реєстраційна анкета

https://docs.google.com/forms/d/1Z-Du9n4SjyuyaJi2ydrIo0PKupt-nt8EkXQLz5E6G7E/edit

 

Джерело: Жіночий консорціум України 20 березня 2023


Тегинавчання,   допомога,   семінари

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми