Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Нема робочих місць – створимо: історія слухачки бізнес-школи Sea-Wee

На грант Жіночого консорціуму України Каріна Замула подалася з метою розширити спектр послуг у власному бізнесі. Реалії нині такі, що її фах – фізична реабілітація та ерготерапія – є дуже актуальними. Дівчина має медичну освіту, тож фахово підходить до цієї справи. Тим паче, що вона для неї була завжди цікавою, коли отримала освіту, весь час займалася саме цим.

Практично всю активну фазу боїв за Чернігів дівчина була в місті, Розповідає, так, було страшно, проте виїхала не надовго. Коли ж повернулася, приміщення, яке знімала, вже було непридатним до життя. Знайшла нове і зрозуміла, що хоче відкривати власну справу. Попри прильоти, тривоги, потрібно працювати і приносити користь місту і його жителям. Тим паче дівчина опікується своєю бабусею-пенсіонеркою, в 22 роки вона голова родини. Робочих місць у Чернігові за її фахом не дуже багато, тож вирішила їх створити не лише для себе, а й колег: важливо дати можливості для тих, хто розуміється на цьому і теж хоче приносити користь містянам. Так з’явилася її власна масажна студія.

На тлі стресу багато хто скаржиться на затиснення у спині, та й загалом по всьому тілу. Звідси – головні болі, порушення кровопостачання, набряки. Дівчина додає – пересидіти у бомбосховищі теж ще те випробування не лише для психіки, а й для тіла. Саме про апарат, що сприяє профілактиці набрякової хвороби, мріяла дівчина, тож подалася на грант. Не варто забувати і про інші важливі аспекти масажу. Це й релакс – відпочинок, розслаблення, відновлення. Це й краса: є ті, хто приходить на антицелюлітний масаж, бо це в крові українок – прагнення бути красивими, доглянутими, а заразом і здоровими, - додає вона. Як медик пані Каріна закликає не нехтувати і процедури краси, вони дарують хороший настрій, впевненість у собі, допомагають відволіктися від проблем, роблять людину енергійнішою. Саме через розуміння важливості таких процедур під час війни дівчина прагне долучити до власного бізнесу й інших фахівчинь, зокрема, тренерів із йоги.

Дівчина зізнається, насправді морально дуже важко, бо є друзі, які виїхали, а є ті, хто кого вбили росіяни. Попри все вирішила, що потрібно жити. От просто брати і робити, вийде не вийде, вже тоді побачимо. Для Каріни навчання у бізнес-школі було першим таким досвідом. Каже, було цікаво все. Особливо відкрила для себе користь чіткого планування і прописування, як того навчили у бізнес-школі. Дівчина каже, коли ти плануєш собі чіткі цілі і чіткі стратегії, коли ти прописуєш усе у відповідних табличках, враховуєш усі фінансові складові, то маєш зовсім інше бачення. Каріна тепер відкриває свій бізнес-план, звіряється з ним, відповідно, має чітку картину, як і куди рухатися. Задоволена і співпрацею з ментором, для дівчини вона була помічною. «Супер, я дуже задоволена», - резюмує Карина.

Тим, хто не наважується чи чекає слушного часу, Карина радить знайти те, що подобається, навіть, якщо відмовляють усі довкола, навіть якщо обставини не ті, і пробувати. «Коли з душею ставишся, то все віддається, все вийде, потрібно лише зробити перший крок», - це її слова.

Матеріал створено у рамках проєкту Жіночого консорціуму України «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни».


Джерело: Жіночий консорціум України 04 сiчня 2024


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми