Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Нагадайте дітям алгоритм дій під час сигналу "Повітряна тривога"

Подбайте про свою безпеку і безпеку своїх дітей.

Останнім часом сигнали повітряної тривоги практично у всіх областях України почастішали, а заразом і ракетні атаки ворога.
Закликаємо вас не нехтувати небезпеку: дотримуйте чітких правил і обов'язково розкажіть про них своїм дітям. І пам'ятайте головне правило - почули сирену, одразу прямуйте до укриття!
Нижче - читайте поради від Нацполіції і бережіть себе!

Джерело: Жіночий консорціум України 18 листопада 2022


Тегинагадування,   правила,   повітряна тривога

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.