Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Набір в школу з прав дитини

 Ти ведеш активне суспільне життя? Допомагаєш країні йти до перемоги? Маєш власні лайфхаки виживання та волонтерства і готовий ділитися ними з усім цивілізованим світом? А хочеш знати і вміти ще більше?

Чи, можливо, ти всього цього не вмієш, але дуже хочеш навчитися?

Це твій шанс!

Завітай у нашу неформальну онлайн-школу!

У ній ми обговорюватимемо те, що тебе найбільше хвилює сьогодні. І не лише! У нашій школі ти зможеш зустрітися з експертами ООН, які поділяться власним досвідом зростання.

За вашої спільної участі ми створимо ролик про досвід українських підлітків та молоді, щоб розповісти світові про те, як бути корисним своїй країні, якщо ти дитина.

Якщо тобі від 12 до 17 років - приєднуйся.

Наша Неформальна школа – це майданчик, де знайомляться, знаходять  нових друзів, незалежно від успішності в школі, статусу, уподобань та місця перебування!

Коли ? 11-13 січня

Час: 12-14.00

Місце проведення:  платформа ZOOM

Зареєструватися:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeuX8PtWBa1CTOQXMMRhvvd38PsgZT9eM3Ba2VG7UShUDAmDw/viewform

Після реєстрації, ми зв’яжемося з тобою і надішлемо посилання.

Батьків, учителів та інших дорослих просимо розповісти про наш захід підліткам, щоб вони його точно не пропустили!

По додаткові запитання звертайтеся до нашої координаторки дитячих проєктів Світлани Тарабанової: моб/Tg/WhatsApp 050 623 58 46

Захід став можливим у рамках проєкту «Синергія дитинства задля дитинства» за підтримки БІСЕ


Джерело: Жіночий консорціум України 05 сiчня 2023


Тегидіти,   права,   школа,   Діти

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".