Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Коли робота як у агента 007: історія слухачки SEA WEE

 Мрії так і залишаються мріями, якщо нічого не робити. А робота насправді може бути в задоволення. Так вирішила Ольга Лихацька з Чернігова. Жінка за фахом юрист, але її справжнім захопленням було виготовлення хенд-мейду, цьому вона присвятила 14 років. І от ці навички і вміння пані Ольга вирішила застосувати в редизайні меблів. Каже, це її хобі, яке й зробила своєю професією. 

Утім, щоб почати власну справу, потрібно було обладнання, а оскільки жінка в декретній відпустці, то особливо на старт не назбираєш. Тож і вирішила податися на грантовий проєкт Жіночого консорціуму України. Тим паче, важливим для неї було й навчання, адже попри 10 років досвіду керування бізнесом цей був для неї новим, тож повчитися було чого. 

І про свій вибір пані Ольга не пошкодувала, каже, пройшла дводенне круте навчання, менторську підтримку з написання бізнес-плану та отримала грант від ГО Жіночий консорціум України, зібрала купу крутих інструментів і готова творити меблеві чудеса!

А за грантом жінка, зокрема, отримала інструменти та електроінструменти, матеріали для зняття фарби, трафарети для декорування, шпателі для ефекту деревини.

Нині майстерня з реставрації чи редизайну меблів розташована в жінки вдома. Отримане обладнання значно пришвидшило її робочий процес: змінити дизайн вона може в стисліший термін, і реставрувати більшу кількість меблів. Каже, попит є, адже сьогодні люди почали цінувати старі меблі, що виготовлені з натуральної деревини. Проте є бажання їх трохи оновити, осучаснити дизайн. Неабияке значення має і ціна питання: реставрація старих меблів буде значно дешевшою, аніж купівля нових. Є в пані Ольги вже й бачення, як розвивати свій бізнес: хоче в подальшому наймати людей та орендувати більше приміщення.

Далі пряма мова: «Коли робота приносить задоволення, ти відчуваєш себе справжнім агентом 007, який рятує старі меблі від забуття. Звісно, маленька дитина трохи відкоригувала мої плани, але це найкраще, що могло зі мною статися. А тепер, коли все готово, я готова ділитися з вами своїми проектами та секретами майстерності. Слідкуйте за моїми сторінками, буде цікаво! "

Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.


Джерело: Жіночий консорціум України 09 грудня 2024


ТегиУкраїна,   робота,   бізнес

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми