Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Яку Україну планують будувати наші підлітки та молодь?

У межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють», який Жіночий консорціум України реалізує у співпраці та за підтримки ERIKSDevelopmentPartner (Швеція) стартувало навчання у Грантовій онлайн-школі для підлітків та молоді, які постійно або тимчасово проживають у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Сумській, Київській областях та м. Києві.

Бажання навчитися писати грантові проєкти виявили  194 підлітка. Більшість з яких постійно або тимчасово проживають у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Сумській, Київській областях та м. Києві. Однак не відмовили і претендентам з інших областей та тим, хто зараз перебуває закордоном.

Цікавий факт: більшість зареєстрованих це дівчата і хлопці 10 або 14 років, таких у школі по 22%. Загалом же вік учнів від 12 до 18 років. Впродовж двох тижнів вони вивчатимуть теорію, та спробують на практиці писати грантові заявки. Ми обов`язково триматимемо вас в курсі процесів, які відбуваються у школі. А зараз, просто почитайте цитати з мотиваційних листів учнів. Це просто бомба-антидеприсант! У нас з такими дітьми точно буде світле майбутнє і квітуча країна! Пам`ятаєте? Це рядки українців від 12-ти до 18-ти років!

«Я вірю, що ефективне управління проєктами є важливою складовою успіху будь-якого проєкту. Участь у цьому заході дозволить мені отримати цінні інструменти, методи та стратегії, які допоможуть мені краще організовувати, контролювати та виконувати власні ініціативи. Участь у таких заходах надає чудову можливість зустрітися з однодумцями, фахівцями та іншими учасниками. Це буде важливим кроком для розширення моєї професійної мережі, знайомства з новими людьми і встановлення корисних зв'язків у цій галузі.»

«Слідкував як навчалася мама (йдеться про таку ж школу нашого проєкту для жінок – ред.) і з’явилось бажання самому навчитись основам складання бізнес-планів. Маю ідеї власної самозайнятості для того, щоб по можливості бути незалежним фінансово від батьків, бо бачу як їм зараз важко. Втративши житло, змінивши образ життя, батько зараз в ЗСУ, вони роблять все можливе для нас із маленьким братиком. Також хочу знайти нових друзів онлайн, а можливо хтось буде із тих, хто мешкає поруч.»

«Я буду оточеним однодумцями, які прагнуть досягти високих результатів, і це створить атмосферу, де я зможу максимально розвинути свій потенціал.»

«У мене є декілька бізнес ідей, я хочу зрозуміти як їх реалізувати.»

 

 

«Я мрію про відбудовану Україну, в якій ми - діти України будемо жити мирно та щасливо. Якщо я можу зробити для такої великої країни хоть одну маленьку, але корисну справу, то я хочу її зробити. А для того щоб зробити її правильно, потрібно навчатися в найкращих.»

«Я тимчасово проживаю в іншому місті, але дуже хочу повернутися додому, в Херсон і разом з іншими приймати участь у його відновленні, а для цього окрім всього, потрібні нові знання.»

«Я родом з Гуляйполя. Це невелике містечко, що на данний момент є лінією фронту. Моя громада, покищо зруйнована, але я певна, що все відбудується та стане ще кращім, ніж було до війни. У нашій громаді за місяць до вторгнення відкрився молодіжний центр, і я мала можливість бути частиною ініціативної молоді, що змінювала наше місто на краще. Після війни, для того щоб молодь залишилась у місті потрібні будуть умови. Я пропоную відкрити місце, у якому можна буде цікаво і з користю і в безпеці провести час, знайти нових друзів або однодумців. Я хочу, допомогти моїй громаді реабілітуватись, після подій війни і зробити наше місто перспективних для молоді.»


Джерело: Жіночий консорціум України 14 червня 2023


Тегипідлітки,   молодь,   Україна,   відбудова

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.