Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Грошова допомога для ВПО

 Жіночий Консорціум України за підтримки IRC “International Rescue Committee”, Oxfam та ERIKS Development Partner реалізує низку гуманітарних проєктів для підтримки громадян, що постраждали внаслідок війни та вимушені були покинути власні домівки.

Окрім психологічної та гуманітарні допомоги, в рамках проєктів, тимчасово переміщені особи, що виїхали з зони бойових дій, або з зони рекомендованої до евакуації з Луганської, Донецької, Херсонської, Миколаївської, Харківської та Запорізької областей, які офіційно зареєстровані, та наразі тимчасово проживають в Вінницькій, Дніпропетровській, Полтавській та Запорізькій областях можуть отримати одноразову фінансову підтримку.
Покрокова інструкція ваших дій – в інфографіці на Фейсбук сторіннці ЖКУ: https://www.facebook.com/WCUnetwork/posts/pfbid0i9VD1hnEdijAqFvkc2nGmRWJEw86PaZuFV2Ufu7UQE4kUSp28FiNt8cErhWt9xWkl
 
 

Джерело: Жіночий Консорціум України 06 жовтня 2022


Тегигроші,   фінанси,   допомога,   Гуманітарна допомога,   гуманітарна допомога

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми