Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

«Освіта у надзвичайних ситуаціях»: допомогли пофарбувати спортзалу школи села Сальне на Чернігівщині

 Команда проєкту «Освіта у надзвичайних ситуаціях», який Жіночий консорціум України реалізує за підтримки Street Child Ukraine, долучилася до толоки у школі села Сальне на Чернігівщині. Цього разу ми допомогли пофарбувати шкільну спортзалу, забезпечивши для цього фарби та інструменти. Окрім цього, привезли настільну гру «2 в 1» (теніс+аерохокей) для урізноманітнення дозвілля школярів.

Раніше у цій школі проєкт допоміг замінити 21 вікно, а також передав освітянам ноутбуки, обладнані сертифікованим програмним забезпеченням. Ще однією важливою складовою проєкту є тренінги для освітян, які і самим педагогам допомагають підтримувати своє ментальне здоров`я, і дають їм навички першої психологічної допомоги дітям. 

Основне завдання проєкту «Освіта у надзвичайних ситуаціях» - зробити навчання в Україні безпечним та доступним і надати дітям можливість отримувати якісну освіту. Загалом проєктом охоплено 18 освітніх закладів на деокупованих територіях Київської та Чернігівської областей.

Дякуємо донору, Street Child Ukraine, за допомогу українським школам під час війни.

https://www.facebook.com/streetchilduk

https://www.linkedin.com/company/street-child/


Джерело: Жіночий консорціум України 19 вересня 2023


Тегигроші,   фінанси,   допомога,   Гуманітарна допомога,   гуманітарна допомога

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.