
В рамках проекту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей. Частина ІІ, Україна», який впроваджується ГО ЖКУ у співпраці та за підтримки ЕРІКС DevelopmentPartner та RadioAid (Швеція) оголошується відкритий тендер на закупівлю товарів (продуктові набори).
Автор: Жіночий консорціум України
І. Дата оголошення: 31 липня 2024 року
ІІ. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: 09 серпня 2024 року
ІІІ. Контекст
ГО ЖКУ є всеукраїнською неурядовою організацією, яка створена жіночими громадськими організаціями у 2001 році для забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, благополуччя дітей, вирішення актуальних проблем у сфері ґендерної рівності, реалізації прав дитини, через адвокатування та ефективну співпрацю з державними та недержавними організаціями, а також широке залучення місцевих громад та інституцій.
В рамках проекту ERIKS-630503/P2152 «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей. Частина ІІ, Україна», який впроваджується ГО ЖКУ у співпраці та за підтримки ЕРІКС DevelopmentPartner та RadioAid (Швеція). На підставі: ПРОТОКОЛ № 3/НРГ-2024 Наглядової робочої групи проєкту ЕРІКС-2/НРГ від 15 червня 2024 року
IV. Опис позицій до закупівлі товарів:
Склад продуктового набору
Термін придатності товарів має закінчуватися не раніше 31.01.2025р.
Усі прорахунки мають включати товари та їх доставку до складу замовника:
Київська область, Вишгородський район, с. Нові Петрівці, пров. Першого Травня, 2-Б. склад № 36
V. Вимоги до підрядника
1. Зареєстрована юридична особа чи фізична особа-підприємець з кведами: згідно законодавства України, що підтверджують можливість надання послуг відповідно вимогам тендеру. ФОП має бути тільки 3-ої групи (витяг та виписка).
2. Підрядник надає цінову пропозицію в рамках тендеру, що передбачає фінальну вартість робіт та послуг.
3. Наявність необхідних якісних товарів
VI. Умови роботи та оплати
1. Підписується офіційний договір
2. Оплата по безготівковому рахунку
VII. Перелік документів, які необхідно подати:
Для участі в тендері просимо надати:
1. Підписану цінову пропозицію за формою:
2. Свідоцтво реєстрації ФОП/юридичної особи
3. Виписка з ЄР
VIII. Термін подання документів:
Просимо надіслати Вашу пропозицію з відповідними додатками зазначеними у пункті VII. не пізніше 17:00, 09 серпня 2024 року на електронну адресу dziubaa7@gmail.com
VIII. Контактна інформація:
Щодо питань тендерної процедури звертайтеся, будь ласка, до:
Дзюби Андрій dziubaa7@gmail.com
Увага! Інформація про очікувану вартість товарів та послуг не може обговорюватися до закінчення тендеру.

15 липня 2026 р.
ГО ЖКУ продовжує серію онлайн тренінгів у межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III», який впроваджується у співпраці та за підтримки ЕРІКС Development Partner та RadioAid (Швеція).

2 липня 2026 р.
Літо в самому розпалі, і якщо ти шукаєш ще одну цікаву активність, яка допоможе провести час із користю та знайти нових друзів - запрошую тебе до нашого онлайн психологічного клубу для підлітків!

29 червня 2026 р.
З 24 по 26 червня у Львові відбулася зустріч партнерських організацій міжнародної організації ERIKS Development в Україні. Захід об’єднав представників українських організацій-партнерів, регіонального офісу ERIKS та колег із головного офісу для спільного навчання, обміну досвідом і пошуку рішень на виклики, з якими сьогодні працює громадський сектор.