
Нарада «Шляхи підвищення ефективності реалізації гарантій безпеки дітей в умовах змін сучасності» пройде 1 лютого у малій залі Харківської міської ради.
Автор: city.kharkov.ua
Нарада «Шляхи підвищення ефективності реалізації гарантій безпеки дітей в умовах змін сучасності» пройде 1 лютого у малій залі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7, 2 пов.).
Захід пройде під головуванням заступника міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлани Горбунової-Рубан, за участю представників народних депутатів України, Уповноваженого Президента України з прав дитини, Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України.
Мета заходу - розробка пропозицій для внесення доповнень до законодавства України в сфері захисту прав дітей, недопущення фактів порушення їхніх прав, свобод, попередження жорстокого поводження з ними або загрози його вчинення.
У нараді також візьмуть участь представники Апеляційного суду Харківської області, Головного територіального управління юстиції в Харківській області, ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіціі, постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я, служби у справах дітей Харківської облдержадміністрації, заступники голів райадміністрацій Харкова з соціальних і гуманітарних питань, представники структур міськради, діяльність яких пов'язана з дітьми.
Початок наради - о 14:00.
Організатор заходу - Департамент служб у справах дітей Харківської міської ради.

31 липня 2026 р.
У проєкті «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина IV» є робота, яку легко побачити: заняття для дітей, батьківські клуби, тренінги, спільні активності, зустрічі та інші події. Ми фотографуємо їх, розповідаємо про них на сайті й у соцмережах. А є інша частина роботи – тиха, індивідуальна і майже непомітна для широкої аудиторії. Це кейс-менеджмент та індивідуальне консультування дітей і родин.

30 липня 2026 р.
Торгівля людьми – це один із найтяжчих злочинів проти людини, який часто називають сучасним рабством. Її жертвами можуть стати жінки, чоловіки й діти незалежно від віку, статі чи соціального статусу.

30 липня 2026 р.
Три з половиною дні, які промайнули надто швидко. Десятки нових знайомств. Безліч відкриттів, щирих розмов, спільних ідей і планів. Саме так завершилася Літня школа «Лабораторія впливу "Child Rights Makers"», яка об'єднала вісім команд із різних регіонів України. Фінальний день став часом підбиття підсумків. Діти, педагогині та менторки разом озирнулися на пройдений шлях і ще раз згадали, заради чого вони зібралися.