
Навчальний рік у школах, попри запроваджений через коронавірус карантин, закінчиться по всій країні традиційно у травні. І відбуватиметься це дистанційно. До кінця травня триватимуть уроки з використанням дистанційних технологій, повідомляє УНІАН.
Автор: depo.ua
Навчальний рік у школах, попри запроваджений через коронавірус карантин, закінчиться по всій країні традиційно у травні. І відбуватиметься це дистанційно. До кінця травня триватимуть уроки з використанням дистанційних технологій, повідомляє УНІАН.
Запуск навчальних закладів України неможливий до осені 2020 року. Виняток лише зроблять для деяких навчальних закладів, де проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання. Таку думку висловив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.
Водночас у Міністерстві освіти і науки рекомендували закладам освіти провести у вересні коригуюче навчання. Таке навчання, як пояснила виконувачка обов’язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій, потрібне для діагностування ситуації, повторення, узагальнення матеріалу, вивчення якого припало на період карантину.
Загалом планується, що школи у Києві відновлять роботу не раніше, ніж через 10-14 днів після відповідного рішення уряду. Впродовж цього часу, за словами мера Києва Віталія Кличка, потрібно ретельно підготувати школи до відновлення роботи, аби створити безпечні умови для дітей.
Наразі ж у столиці школи організовують роботу для прийому документів та проведення зовнішнього незалежного оцінювання для випускників.
У навчальних закладах, зокрема, перевіряють працівників на можливе захворювання. Проводять інструктаж персоналу щодо роботи в нових умовах і дій у разі виявлення інфікованих. Також освітні установи закуповують миючі засоби та дезінфектори, інші необхідні матеріали.

2 липня 2026 р.
Літо в самому розпалі, і якщо ти шукаєш ще одну цікаву активність, яка допоможе провести час із користю та знайти нових друзів - запрошую тебе до нашого онлайн психологічного клубу для підлітків!

29 червня 2026 р.
З 24 по 26 червня у Львові відбулася зустріч партнерських організацій міжнародної організації ERIKS Development в Україні. Захід об’єднав представників українських організацій-партнерів, регіонального офісу ERIKS та колег із головного офісу для спільного навчання, обміну досвідом і пошуку рішень на виклики, з якими сьогодні працює громадський сектор.

24 червня 2026 р.
Нещодавно ми провели завершальні заняття курсу резильєнтності для двох груп в одній із громад Чернігівщини.✨ 🌈