
У часи соцмереж і перевантаженості інформацією, яка сама по собі часто-густо є причиною стресів, можна знайти несподіваний спосіб релаксації, а саме – вести щоденник.
Автор: Жіночий консорціум України
У часи соцмереж і перевантаженості інформацією, яка сама по собі часто-густо є причиною стресів, можна знайти несподіваний спосіб релаксації, а саме – вести щоденник. Адже давній спосіб саморефлексії – дуже корисне заняття. Так вирішили учасниці Неформального підліткового клубу, що працює в межах проєкту «Синергія дитинства задля дитинства».
Сьогодні відомо, що ведення щоденника допомагає долати життєві кризи і знімає стрес, а також покращує фізичне та психічне здоров`я. Є дуже багато способів вести щоденик: можна описувати події свого життя, а можна писати власні плани. Можна записувати усе що спадає на думку і це буде своєрідною медитацією. А ще свій щоденник можна перетворити на унікальну мистецьку річ, що і зробили дівчата у Підлітковому клубі! Головне, що це дуже просто зробити і використати все що є під рукою: власноруч стоврений папір, засушені з літа квіти та дрібнички, що завалалися в шухлядках мами чи бабусі.
І тепер у важкі хвилини чи у миті щастя дівчата зможуть звернутися до свого унікального записника і відверто поділитись з ним своїми думками.
Заняття у Неформальному підлітковому клубі завжди корисні та цікаві, тож реєструйтесь і відвідуйте:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScucQ0tOA5HTBUnw0OjM-Ds-jaQlI38u3QRVKsUyOa52jpu2w/viewform
Телеграм @wcu_resiliens (https://t.me/wcu_resiliens)
Тел. +380679190020 - Простір резильєнтності.
Простір резильєнтності –це безпечне місце, де діти мають можливість поділитися своїми радощами, труднощами, поспілкуватися з однолітками, отримати навички підтримувати себе, своїх друзів, шукати мотивацію жити в такі складні часи і просто пограти.
Заняття проводяться в інтерактивному форматі, міри по безпеці під час повітряних тривог також вжито, поруч є укриття, крім того діти можуть перебувати разом із батьками.
Проєкт «Синергія дитинства задля дитинства», в межах якого відкрито простір резильєнтності і працює клуб Жіночий консорціум України реалізує за підтримки БІСЕ (Франція).

22 квітня 2026 р.
Це місце, де ти можеш видихнути, розібратися в собі і знайти свою внутрішню суперсилу 💪

20 квітня 2026 р.
У Миколаївському хабі проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» в межах напрямку психоемоційної підтримки батьків відбулися заняття «Арттерапевтичний хендмейд для відновлення мам». Учасницями стали жінки з міста Первомайськ та села Лиса Гора, мами, зокрема ВПО, та ті, що опинилися у складних життєвих обставинах.

17 квітня 2026 р.
Команда Київського хабу проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» продовжує підтримувати групи дітей, які висувають ідеї про покращення життя у громаді, і, зокрема, в їхньому навчальному середовищі.