
Команда простору дружнього до дітей та молоді, що працює у місті Корюківка на Чернігівщині у межах проєкту «Покращення та розширення життєнеобхідних послуг для підтримки дітей в Україні» організувала для підлітків екологічну акцію.
Автор: Жіночий консорціум України
Команда простору дружнього до дітей та молоді, що працює у місті Корюківка на Чернігівщині у межах проєкту «Покращення та розширення життєнеобхідних послуг для підтримки дітей в Україні» організувала для підлітків екологічну акцію.
Команда вирішила, що підвищити обізнаність про проблему забруднення навколишнього середовища, а також сприяти формуванню екологічно відповідальної поведінки найефективніше реальними діями. Тому підліти разом із наставниками на прибирання зелених територій міста.
І просто під час роботи учасники обговорювали та дискутували про екологічні проблеми рідного міста. Результатами такого заняття підлітки були дуже задоволені, адеж вони не тільки поговорили на важливі теми, а й стали частиною важливої справи не лише для довкілля, але й для самих себе.
Проєкт «Покращення та розширення життєнеобхідних послуг для підтримки дітей в Україні» реалізується Жіночим консорціумом України у партнерстві зі Street Child Ukraine за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України. Голвне завдання проєкту - зробити навчання та розвиток дітей Чернігівщини безпечним та доступним. У межах проєкту у Чернігівській області працює три безпечні простори для дітей та дві мобільні бригади, що надають послуги у прикордонних населених пунктах.
Нагадаємо, що це вже другий проєкт, який ЖКУ реалізує у партнерстві зі Street Child Ukraine. Впродовж 2022-2023 років ми реалізували проєкт «Освіта у надзвичайних ситуаціях». Його основним завданням було зробити навчання в Україні безпечним та доступним, і надати дітям можливість отримувати якісну освіту. Проєкт охопив 18 освітніх закладів на деокупованих територіях Київської і Чернігівської областей.

20 квітня 2026 р.
У Миколаївському хабі проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» в межах напрямку психоемоційної підтримки батьків відбулися заняття «Арттерапевтичний хендмейд для відновлення мам». Учасницями стали жінки з міста Первомайськ та села Лиса Гора, мами, зокрема ВПО, та ті, що опинилися у складних життєвих обставинах.

17 квітня 2026 р.
Команда Київського хабу проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» продовжує підтримувати групи дітей, які висувають ідеї про покращення життя у громаді, і, зокрема, в їхньому навчальному середовищі.

16 квітня 2026 р.
Передсвятковий двіж у нашому просторі резильєнтності виглядав десь так: трохи хаосу (бо інакше ніяк), трохи творчості і трохи «ой, я не хотівла це казати вголос… але вже сказала».