Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Три види фізичної активності для дітей

Заохочуйте дітей та підлітків до щоденної рухової активності — це запорука не лише їхнього фізичного, але й психологічного здоров’я. Фізична активність знижує дратівливість і тривожність, покращує самопочуття, додає впевненості у собі, сприяє соціальній інтеграції у суспільстві. Діти й підлітки віком 5–17 років мають активно рухатися щонайменше 60 хв щодня.

Фахівці рекомендують дітям займатися трьома видами фізичної активності.

Кардіонавантаження — їм варто приділяти найбільше часу з необхідних 60 хв. Діти мають виконувати кардіонавантаження принаймні тричі на тиждень. Це будь-яка активність, що пришвидшує пульс і змушує пітніти — наприклад, швидка ходьба чи катання на велосипеді.

Зміцнення м’язів — приміром, гімнастика та віджимання. Рекомендуємо виконувати такі вправи щонайменше тричі на тиждень.

Зміцнення кісток — це можуть бути стрибки на скакалці, біг — як мінімум тричі на тиждень.

Дітлахам має бути цікаво і зручно, адже фізична активність — це весело і не обов’язково системно та структуровано. Це можуть бути будь-які вправи, що подобаються вашій дитині.

Як заохотити дитину чи підлітка до активного способу життя?

Ви можете допомогти своїм дітям зробити фізичну активність невід’ємною частиною їхнього життя.
Будьте прикладом для своєї дитини. Займайтеся спортом, відпочивайте активно.
Нехай фізична активність стане повсякденним заняттям вашої родини. Гуляйте разом, грайте в рухливі ігри.
Подаруйте своїм дітям спорядження для активних занять — велосипед, ролики, скакалку, м’яч.
Водіть дітей у місця, де вони можуть бути активними: громадський парк, ігровий майданчик, футбольне поле, стадіон.
Створюйте умови для занять спортом, спортивними хобі та знайомте дітей з новими видами фізактивності.
Замість того, щоб дивитися телевізор після обіду, заохочуйте свою дитину вигадувати веселі активні заняття з друзями та родиною, наприклад, гуляти, грати у квача або кататися на велосипедах.
Дотримуйтеся правил безпеки. Завжди дбайте про засоби захисту для своїх дітей — шоломи, наколінники, рукавички відповідно до віку.
Регулярні фізичні навантаження у будь-якому віці допомагають жити довго і якісно.


Джерело: np.pl.ua 10 квiтня 2019


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.