Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ТОП ознак того, що над дитиною знущаються в школі

Цькування в школі - це одна з найсерйозніших проблем сучасності. Як правило, мало хто ніколи не стикався з цією проблемою на власному досвіді. Переважно школярі діляться на дві групи: на тих, хто знущається і на тих, над ким знущаються.

Однак, якщо зі складними підлітками все зрозуміло, то як бути з тихими спокійними дітьми над якими знущаються в школі, а вони не просять батьків про допомогу, боячись, що втручання дорослих лише погіршить ситуацію?

Як вчасно помітити, що дитині потрібна допомога?

Синці

Безумовно, ніхто з батьків не буде змушувати старшокласника роздягатися до трусів і буквально зі збільшувальним склом в руках уважно оглядати його на предмет наявності синців і саден. Проте, уважно придивіться до дитини. Так чи інакше ви побачите її в майці або футболці, перед сном ви цілком можете побачити хлопця в одних трусах, а дівчину в піжамних шортах. Якщо на тілі дитини є синці - ви їх помітите.

Найчастіше підлітки намагаються приховати синці від батьків. Дівчата маскують синці на шиї, намагаючись прикрити їх довгим волоссям. Синці на руках ховають під довгими рукавами светрів, а синці на ногах - під брюками з яких підлітки не вилазять, доки синці повністю не зійдуть. Причому погода і час доби в цей момент для них втрачають будь-який сенс. Якщо ваша дитина різко змінила свої переваги в одязі і стала буквально ховатися в якісь дивні балахони, незважаючи на спеку - це тривожний знак і варто уважніше до неї придивитися.

Апатія

Підліток, якого травлять в школі стає заляканим, але найголовніше - у нього з'являється апатія до життя. Цілковита байдужність до подій і самооцінка, яка опускається все нижче і нижче. Дитина починає шукати всі можливі способи, щоб не йти до школи, починаючи від поганого самопочуття і закінчуючи банальними прогулами. Але найголовніше, дитина, яку травлять в школі не буде прогулювати уроки з друзями. Вона просто дочекається поки ви підете на роботу і залишиться вдома, боючись вийти з безпечної зони.

Губить речі і вічно голодний

Якщо ваша дитина раптом почала постійно щось губити в школі - зверніть на це увагу. Як би ми не нарікали на дитячу неуважність, підлітки дуже дорожать своїми гаджетами. Якщо у вашої дитини протягом місяця несподівано загубляться смартфон, планшет, годинник або ще щось - не вірте в казку про те, що все це було загублено, десь забуте або розбите і одразу викинуто.

Ще один важливий симптом - апетит, з яким дитина приходить зі школи. Якщо ви даєте їй гроші на обіди в школі, а вона, прийшовши додому накидається на їжу буквально з вовчим апетитом, виникає логічне запитання: чому вона не обідала в школі і куди пішли видані вами гроші?


Джерело: Обозреватель 11 сiчня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.