Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Казки для дітей і мрії підлітків: сонячний день у Вишгороді

 Клуб для підлітків «Мріємо та діємо!!!», казкотерапія для малечі, психологічна рефлексія на актуальні теми для мам. Команда Київського обласного хабу проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» провела черговий комплексний захід у Вишгороді.

Арттерапевтичне заняття для дітей у форматі казкотерапії почалося із справжньої казки, яку діти за підтримки психологині, буквально складали усі разом! Її основою стали дідусь із бабусею, які мають багато онуків. Усі події у казці прив`язувались до реального життя і таким чином, з допомогою казкових образів, діти опрацювували різні складні обставини життя. Після казки і обов`язкової на таких заняттях руханки діти разом малювали місто своєї мрії та себе у ньому.

Тим часом учасники Клубу для підлітків «Мріємо та діємо!!!», працювали над темою «Я і моя команда». Їхній уявний корабель потрапив у шторм і щоб успішно вийти з нього підлітки пропонували різні варіанти дій і взаємодій, усвідомлюючи важливість правильної, ефективної комунікації, довіри та відповідальності. А потім вони малювали дерево своїх мрій і на завершення розважались грою у слова.

Завершились активності дітей і підлітків смачним ланчем. А мами у цей час спілкувались із психологинями проєкту, озвучували нагальні проблеми, які потрібно вирішувати та рефлексували з допопогою асоціативної гри із самоцівітами.

Другий захід у Вишгороді показав, що там формується чудове дитячо-підлітково-доросле ком`юніті, члени якого отримують підтримку не тільки від фахівців команди, але й один від одного.

Нагадаємо, що проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» і стартував влітку 2022 року у п’яти регіонах: Запорізькій, Сумській, Миколаївсько-Херсонській, Київській та місті Києві. А з початку літа 2024 року у цих же регіонах стартував проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ». За більш як два роки роботи десятки тисяч сімей з дітьми, людей з інвалідністю та похилого віку, ВПО, що найбільше постраждалими від війни отримали гуманітарну та соціально-психологічну допомогу, діти отримали гранти на реалізацію своїх ініціатив у громадах, жінки пройшли навчання у грантовій школі та отримали гранти на розвиток малого бізнесу. Серед багатьох позитивних результатів проєкту став посібник із правилами гуманітарної роботи для ГО, який команда проєкту створила, спираючись на власний досвід роботи. 


Джерело: Жіночий консорціум Україна 24 березня 2025


Тегидіти,   Україна,   Діти,   Вишгород,   україна,   вишгород

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми