Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

За 2019-й на Київщині 637 чоловіків постраждали від насильства в сім’ї

24 січня у актовій залі Бориспільської міської ради заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський провів брифінг з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

Заступник Міністра акцентував увагу на тому, що в Україні ведеться робота щодо створення реєстру кривдників і може стати ключовим елементом під час винесення суддівських рішень. Також посадовець наголосив про важливість притулків для осіб, які постраждали від насильства в Київській області, а особливо в Бориспільському регіоні на території якого розміщено міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Виконуючий обов’язки начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації Петро Ткач прозвітував про стан справ в Київській області щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, а також протидії торгівлі людьми.

Так, у 2019 році до органів і установ, на які покладено функції здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї надійшло 4188 звернень:від дітей 24, жінок 3527, чоловіків 637 звернення.

Кількість здійснених заходів з приводу захисту прав дитини від насильства в сім’ї 241. На корекційні програми направлено 9 осіб, пройшли корекційні програми протягом 2019 року 5 особи. Що стосується питань протидії торгівлі людьми то починаючи з 2014 року всього ідентифіковано 16 постраждалих від торгівлі людьми, з яких 2 у 2019 році. Ткач Петро наголосив на тому, що ці цифри насправді набагато більші, через низьку поінформованість населення та не бажання деяких осіб зізнатися у насильстві з боку своїх рідних.

Також Ткач Петро зазначив, що поінформованість населення та компетентність посадових осіб які дотичні до питань протидії домашнього насильства та торгівлі людьми є запорукою успішного підходу до даних питань і саме тому, службою у справах дітей і сім’ї Київської облдержадміністрації розроблено та впроваджено обласну комплексну програму підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року яка включає питання протидії домашнього насильства, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

Підсумовуючи брифінг Сергій Сергійович Ніжинський розповів і про скептицизм у регіонах до гендерної політики, роль громадських організацій у соціальній політиці та закликав всіх бути не байдужими і не залишатись осторонь до проявів насильства і взагалі соціальних проблем, і їх вирішення.

На брифінгу також була присутня делегація з Баришівщини: Тетяна Майорова в.о. начальника служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА, Лариса Борзак директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради, Юлія Ілляш головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради.


Джерело: Погляд 27 сiчня 2020


Тегинасильство щодо жінок,   насильство щодо дітей,   насильство щодо чоловіків,   насильство усім'ї

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".