Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Журавський: Заборона легальних абортів лише поглибить демографічну кризу

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Віталій Журавський вважає, що введення заборони на аборт може призвести до поширення корупції у медичній сфері, внаслідок чого кількість штучних переривань вагітності лише збільшиться. Відтак саме за його ініціативи Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відхилив проект закону № 2646-1 щодо заборони аборту, запропонованого народними депутатами Олександром Сичем, Русланом Марцинківим та Русланом Зеником.

На переконання Віталія Журавського, заборона легальних абортів призведе до стрімкого зростання кількості кримінальних абортів, насильницької смертності новонароджених, сирітства, що у подальшому лише поглибить демографічну кризу. «Це пов’язано не лише з ростом числа самих підпільних абортів, але й необхідністю лікування чисельних ускладнень від таких абортів, що також є однією з основних причин вторинного безпліддя у жінок», - наголосив політик.

Він переконаний: введення заборони на аборт може призвести до поширення корупції у цій сфері, внаслідок чого кількість абортів лише збільшиться. «Питання покращення демографічної ситуації в країні має вирішуватися не тільки шляхом встановлення додаткових заборон у сфері штучного переривання вагітності (вирішення цього питання знаходиться у морально-етичній площині, а не у сфері законодавчого регулювання), скільки шляхом системних соціально-економічних перетворень, спрямованих на покращення життя населення України», - додав Віталій Журавський.

«Зокрема, йдеться про дотримання законодавчо встановлених державних соціальних стандартів та державних соціальних гарантій, забезпечення умов для впровадження здорового способу життя, посилення заходів з підвищення ролі родини у суспільстві та її зміцнення, заохочення до народжуваності», - резюмував народний депутат.


Джерело: Прес-служба Партії регіонів 23 травня 2013


Тегизаборона на аборт,   аборт,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.